Alkomat na prezent?

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Alkomat na prezent?

Post autor: Gacei54 »

Hej. Czy takie alkomaty to Waszym zdaniem dobry pomysł na prezent dla faceta https://alkomaty.net.pl/ ? Ja właśnie szukam czegoś sprawdzonego i nie wiem na co się zdecydować. Z góry wielkie dzięki za porady w tym temacie.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Alkomat na prezent?

Post autor: Rita123 »

Według mnie jednak alkomat to dość ryzykowny prezent. Odbiorca może myśleć, że coś mu sugerujemy. Raczej stawiałabym na coś bezpieczniejszego i bardziej uniwersalnego jak płyta z muzyką - preorder/pl/muzyka/35081,reto Z takiego prezentu praktycznie każdy powinien się ucieszyć i przynajmniej płyta też się przyda na co dzień w domu czy podczas jazdy samochodem.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Alkomat na prezent?

Post autor: Gacei54 »

Alkomat jest zdecydowanie dobrym pomysłem na prezent, szczególnie na 18-stke. Ze swojej strony mogę polecić tą stronę https://elektromaniacy.pl/Jaki-alkomat- ... ol-69.html . Znajdziesz na niej opis najlepszych i najpopularniejszych modeli alkomatów na rynku. Jeśli więc już się zdecydujesz na któryś, możesz go zakupić na ich stronie. Polecam!
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

Awatar użytkownika
moonia22
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:54 am

Re: Alkomat na prezent?

Post autor: moonia22 »

Wielkie dzięki za propozycje! Może z nich skorzystam.
"Egoizm nawet rajskie ptaki zaprzęga do swojej złotej karocy."

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Alkomat na prezent?

Post autor: matra »

Alkomat jest przydatnym urządzeniem, które idealnie nadaje się na prezent. Jeżeli rozglądacie się za porządnym i niedrogim sprzętem to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy alkolab/pl/ Tam na pewno znajdziecie coś co będzie nadawało się na prezent.

ODPOWIEDZ