profesjonalne tłumaczenia

deborah
Posty: 546
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

profesjonalne tłumaczenia

Post autor: deborah »

Cześć, znacie biuro, które oferuje profesjonalne tłumaczenia aktów urodzenia?

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: asztarte »

Z jakiego miasta ma być to biuro i na jaki język trzeba zrobić tłumaczenie? Bo jeśli chodzi o Wałbrzych i język niemiecki to ja mogę doradzić tłumaczkę przysięgłą panią Małgorzatę Łukasiak-Ziębę tlumaczniemieckiwalbrzych/pl/ Zrobisz u niej m.in. tłumaczenia dokumentów metrykalnych, urzędowych, świadectw szkolnych i dyplomów uczelni wyższych. To doskonała specjalistka, tłumaczenia wykonuje profesjonalnie i sprawnie, mi bardzo odpowiada.

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Majeczka8 »

A tutaj tlumaczenia.lodz/pl mieliście już okazję sobie zerknąć? Jest tam bowiem namiar na ciekawe biuro tłumaczeń, które oferuje wiele różnych usług. Między innymi mają tam tłumaczenia ustne. Myślę, że warto sobie zapisać na nich namiar, bo przydają się różnych sytuacjach.

korka
Posty: 260
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: korka »

A nam to sie mega udalo z tlumaczeniem dokumentacji samochodowej. Znajomy polecil duplikatydowodow/pl/ i naprawde szybko uporali sie ze zleceniem :)

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: kendal »

Profesjonalne tłumaczenie dokumentów oraz tłumaczenia techniczne najlepiej zlecić doświadczonemu tłumaczowi. Przy tego typu sprawach lepiej nie ryzykować i zdać się na profesjonalistow w swoim fachu.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: aldona »

Jest wiele firm które oferują tłumaczenia z różnych języków ale nie każda ma tak bogate doświadczenie jak tłumacz kolodziej-albion/com/pl/tlumaczenia/medyczne Znajdziesz tutaj naprawdę dobrą obsługę, mój tata leczył się w anglii i gdy wrócił tłumaczył tutaj dokumentację medyczną i był bardzo zadowolony.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: paulajanicka »

Warto zapoznać się z propozycją Pani Wandy Konior, która jest świetną specjalistką w zakresie tłumaczeń w języku rosyjskim oraz ukraińskim. Co ważne ceny, które proponuje ten tłumacz są bardzo atrakcyjne i możecie je zobaczyć na stronie tlumaczalnia/pl/ceny/. Opcje wysyłki dokumentów jest możliwe także online np. poprzez messengera. Jeśli nie jesteście z Krakowa to kurier dowiezie dokumenty pod wskazany przez was adres.

Kamila
Posty: 386
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Kamila »

A czy komuś z Was są może potrzebne profesjonalne tłumaczenia umów lub instrukcji z języka tureckiego na polski lub odwrotnie? Jeśli tak, to sądzę, że zainteresuje Was oferta na stronie internetowej tlumaczturecki/pl/tlumacz-turecko-polski.html. Jak widać Pan Władysław Chilmon takie właśnie profesjonalne tłumaczenia oferuje :) Zajmuje się tym od wielu już lat, więc sądzę, że możecie mieć do tego tłumacza pełne zaufanie ;)

korka
Posty: 260
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: korka »

mi ostatnio z tlumaczeniem samochodowym pomagala firma duplikatydowodow/pl/ :) naprawde szybciutki i sprawnie przetlumaczyli dokumentacje a oferta korzystna

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: profesjonalne tłumaczenia

Post autor: ewaO »

Co do tłumaczeń z języka francuskiego to sprawdzi wam się super tłumacz przysięgły pani Halina Czyżewska francuskinamiare/pl/kontakt Mega profesjonalizm, usługa wykonana w terminie przyjazna cena, także warto mieć ten namiar na uwadze.

ODPOWIEDZ