Ortopeda online

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Ortopeda online

Post autor: jadzka »

Zastanawiacie się nad skorzystaniem z usług ortopedy online? Jeśli zależy wam na konsultacjach przez internet to szczerze warto zajrzeć tutaj https://semperfortis.pl/konsultacje-e-mail-ortopeda/ . Jest to specjalista w tej branży, który pomoże Ci rozwiązać Twój problem. Polecam gorąco!
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Ortopeda online

Post autor: moira »

Jednak lepszym rozwiązaniem jest wybranie się do lekarza, który nas zobaczy i obejrzy. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu i rozglądacie się za porządnym gabinetem ortopedycznym to polecam wam zgłosić się do lekarzortopedawroclaw/pl/ Tam możecie liczyć na obsługę na najwyższym poziomie.

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Ortopeda online

Post autor: kobietki33 »

Ból pleców jest dla mnie nie do zniesienia. Na szczęście udało mi się znaleźć Centrum Medyczne Gamma i zamierzam skorzystać z ich usług. Z ich strony internetowej wynika, że mają dwie placówki w Warszawie, przy ulicy Bobrowieckiej i Broniewskiego. Dodatkowo mają spory wachlarz ofertowy związany z ortopedią.

julia02
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:51 pm

Re: Ortopeda online

Post autor: julia02 »

Ale z urazem to trzeba się pokazać lekarzowi osobiście, ciężko uzyskać pomoc ortopedyczną online moim zdaniem. Co najwyżej wypisanie recepty jeśli już... Jak potrzebujecie na szybko dostać się do bardzo dobrego specjalisty to ja patrzyłabym w klinice Carolina Medical Center , i w Warszawie i w Gdańsku. Tam konsultują, wykonują badania, prowadzą kompleksowe leczenie.

ODPOWIEDZ