Soczewki w bagażu podręcznym

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Soczewki w bagażu podręcznym

Post autor: Uraja59 »

Siemka! Czy ktoś z was zna się na tym i może mi powiedzieć jak wygląda sytuacja z soczewkami oraz płynem pielęgnacyjnym w bagażu podręcznym? Zastanawiam się ostatnio nad podróżą i szukam właśnie informacji na ten temat. Pomożecie? Wczoraj w internecie znalazłem taką stronę https://www.szkla.com/poradnik_soczewki ... cznym.html . Co o niej sądzicie? Oczywiście zależy mi na sprawdzonych informacjach, więc jeśli możecie potwierdzić te treści to byłbym bardzo wdzięczny! Bardzo dziękuję wam za jakąkolwiek pomoc, to wiele dla mnie znaczy!
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Soczewki w bagażu podręcznym

Post autor: profesjonalna »

Ja tam akurat chcę się z biurem ctpoland/com/pl/wycieczki/bieszczady-na-krancach-polski-5-dni udać w Bieszczady, dlatego mnie aż tak bagaż podręczny w samolocie nie interesuje, jednak poszukałabym na blogach podróżujących. Lubią pisać tego rodzaju porady dla zagubionych. Ja takie przynajmniej czytałam.

ODPOWIEDZ