Pasje

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Pasje

Post autor: Dominika »

Jakie macie pasje? Lubicie może rysować czy tworzyć coś swojego? Ja od zawsze odnajdywałam się w dziedzinie sztuki. Lubię rysować, często zamawiam nowe zestawy kredek ze strony taniomania/pl/t/kredki-prismacolor-artykuly-dla-plastykow bo dość szybko mi się kończą ale również niedawno zaczęłam rzeźbić w drewnie z wykorzystaniem żywicy epoksydowej. Kto wie może zacznę robić figurki bądź biżuterię.

tajemnicza
Posty: 54
Rejestracja: pt mar 27, 2020 4:58 pm

Re: Pasje

Post autor: tajemnicza »

Moją pasją jest organizowanie imprez od początku do końca,sprawdzam się w tym,bardzo to lubię i póki co całkiem nie źle sobie radzę.Kiedyś była to tylko moją pasją,ale od pewnego czasu zaczęłam robić to zawodowo.To ważne by lubić to,co się robi każdego dnia.Moja pasja nie mogła by się rozwijać gdyby nie dobrze wyposażony sklep z dekoracjami i gadżetami na różne okazje decomaxparty/pl/
Dzięki nim mogę organizować wieczory panieńskie,kawalerskie,komunie,śluby,wesela ,urodziny zarówno najmłodszych jak i tych nieco starszych.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Pasje

Post autor: Kamila »

Moją pasją są języki obce ;) Bardzo lubię się ch uczyć ;) Ostatnio nawet postanowiłam zapisać się na kurs języka japońskiego, którego ofertę znalazłam na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/japonski/online. Czy ktoś z Was miał może kiedyś styczność z tym językiem?

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Pasje

Post autor: wiktoriaula »

świetną pasją, która bardzo wycisza i daje szansę na zebranie myśli są takie, które w tematyce mają np. rysunek, malarstwo i inne sztuki. Polecam wejść na stronę domin-krakow/pl/kurs-rysunku-architektura/ i sprawdzić jaką fajną propozycję przygotowała placówka. Można rozwijać się u nich zarówno hobbystycznie lub walczyć o dostanie się na ciekawe i wartościowe studia. Polecam się zapoznać z propozycją.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Pasje

Post autor: jula »

Ja ostatnio bardzo często zaglądam na niezalezna/pl więc chyba mogę powiedzieć, że śledzenie informacji z kraju i świata stało się moim hobby. Poza tym rower, ksiażki, muzyka itd. Ogólnie u mnie hobby często się zmienia. Nie interesuję się jedną rzeczą od lat.

kendal
Posty: 679
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Pasje

Post autor: kendal »

Moją pasją od zawsze była plastyka, a dokładnie malowanie obrazów. Co prawda pracuję w korpo, ale każdą wolną chwilę spędzam na doskonaleniu swoich umiejętności i właśnie malowaniu. Ostatnio zrobiłam dość spore zamówienie w sklepie plastycznym tintadlaplastykow/pl/ i nie mogę się doczekać, aż je wypróbuję.

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Pasje

Post autor: kobietki33 »

W mojej rodzinie, każdy ma inną pasję, ale nikt sobie w niczym nie przeszkadza. Jeśli chodzi o mnie, to uwielbiam czytać książki. Niedawno udało mi się trafić na fajną promocję na stronie tej księgarni taniaksiazka/pl/wydawnictwo/wsip dzięki której, mogłam sobie pozwolić na zakup kilku książek naraz. Polecam wam tam zajrzeć w wolnej chwili, może akurat na coś ciekawego traficie

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Pasje

Post autor: Perunka »

A czy mamy tu moze pasjonatow muzyki? ja uwielbiam ! zwlaszcza muzyka klasyczna to moja bajka. Ze szczegolnie ulubionych kompozytorow to oczywiscie nasz mistrz Penderecki wiec bardzo ucieszylam sie na projekt pendereckisgarden/pl/pl/ :) teraz wszystkich znajomych wciagam do ogrodu :)

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Pasje

Post autor: daga »

Moją pasją od zawsze były domy. A mianowicie ich projektowanie i pomaganie w wybieraniu idealnego projektu. Wielu ludziom pomogłam w wyborze, więc i tobie mogę. Muszę wiedzieć jaki ci się podoba, jakie masz hobby i jeszcze kilka istotnych wiadomości. Dla fanatyków światła dziennego w domu polecam to mieszkanko mgprojekt/com/pl/ambitny-2. Jest cudowne.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Pasje

Post autor: kajaa »

Od siebie mogę polecić muzyczny sklep. Jeśli szukasz sprzętu muzycznego wysokiej jakości to jak najbardziej warto zapoznać się z ofertą tego sklepu internetowego. Ja wszystkie swoje instrumenty kupowałam online.

ODPOWIEDZ