Dobra lodówka do 2000 zł

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Dobra lodówka do 2000 zł

Post autor: Uraja59 »

Witam! Poszukuję dobrej i sprawdzonej lodówki do 2000 złotych. Korzystaliście z takich ofert i możecie polecić coś porządnego? Rozmawiałem o tym ostatnio ze swoją znajomą, która dopiero co się wyprowadziła i poleciła mi ona tą stronę https://torian.pl/lodowka-do-2000-zl/ . Sama korzystała z tej listy urządzeń i zamówiła swoją własną lodówkę. Myślicie, że faktycznie warto się na coś tutaj zdecydować?
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Dobra lodówka do 2000 zł

Post autor: Rita123 »

Zakup lodówki nie jest łatwym zadaniem, bo jest wiele modeli do wyboru. Polecam Wam zajrzeć tutaj - sferis/pl/lodowki-3323 bo można tam znaleźć porządne lodówki i to w korzystnych cenach. Wiele z nich jest poniżej określonego przez Was budżetu, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.

romek2322
Posty: 936
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Dobra lodówka do 2000 zł

Post autor: romek2322 »

Jak zepsuła mi się lodówka to skorzystałem z serwis lodówek białystok . Pewnie bardzo dużo osób skorzysta z tej oferty.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Dobra lodówka do 2000 zł

Post autor: zuzula12 »

Widziałam fajną ofertę w sklepie online z częściami zamiennymi AGD. Można tam znaleźć między innymi filtry do odkurzacza wąż do zmywarki czy grzałki do bojlera. To oferta od różnych producentów na części do lodówek Samsung czy Amica a tak że wiele innych. Sprawdźcie i się z tym zapoznajcie. Polecam.

ODPOWIEDZ