Luksusowe wakacje.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: litovelek »

mozna się też wybrac na jakąś fajną wycieczkę do luxkrakow/com/tour/oskar-schindlers-factory-tour/ mają sporo atrakcji a do tego naprawde ludzie lubię tego typu zabawy

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: Rita123 »

Mi od dawna marzą się piękne i idylliczne wakacje na jachcie. Od zawsze marzyłam, żeby zrobić sobie kilkutygodniowy rejs wśród natury. Teraz to nawet nie jest takie problematyczne, bo są specjalne firmy, które zajmują się transportem jachtów z danego miejsca czy portu do innego - transport-jachtow/pl/. Można więce planować sobie trasę zupełnie dowolnie, bez żadnych ograniczeń. Taki transport gwarantuje, że jachtowi nic się nie stanie po trasie, a my nie musimy się martwić czy nasze auto podoła. W tym roku już za późno, ale za rok myślę, że w końcu podejmiemy wyzwanie!

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: jula »

Zobacz sobie też apartamenty z jacuzzi nad morzem - herbalsglamping.eu/nasze-domki/caloroczny-domek-na-plazy-lemongrass-z-jacuzzi-i-kominkiem Moim zdaniem jesień to idealny czas na takie wypady! Przede wszystkim nie będzie już tłumów na plaży. Ja kocham podróżować poza sezonem!

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: kajaa »

Ja w tym roku nigdzie jeszcze nie byłam na wakacjach i chce to jak najszybciej nadrobić. Myślę o wypadzie na Mazury, bo jeszcze tam nie byłam. Znalazłam piękny dom do wynajęcia na osadaulnowo/pl/ w malowniczej okolicy. Jest to dość spory dom, ale bez problemu można go wynająć nawet dla 20-osobowej grupy. Jest tam grill, ognisko, jezioro i wiele innych atrakcji.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: Dominiśka »

Świetnym rozwiązaniem są wczasy nad Morzem gdzie można wypocząć w luksusowym ośrodku wczasowym, który dostępny jest w ładnej okolicy. Warto odwiedzić baginscyspa/com/pl/pl/o-nas/okolica/ , dodatkowo można również sprawdzić jakie są atrakcje w tym miejscu.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: zuzula12 »

Jeśli lubicie kampingi i taki sposób spędzania wakacji to pewnie przyda wam się znajomość sklepu z akcesoriami i gadżetami kampingowymi. Ostatnio tam zamawiałam krzesła kempingowe składane, które nie zajmują dużo miejsca ale sa dobrej jakości i sa wygodne. Zobaczcie sobie na ich ofertę.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: kendal »

Każdy inaczej pojmuje luksus :) Ja najmilej wspominam wakacje w Wenecji, tym bardziej że miałam okazję zobaczyć ją z każdej strony. Udało się to dzięki przewodnik po Wenecji bo jak wiadomo, na włąsną rękę cięzko zwiedzić każdy zakątek.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: Dominiśka »

Jeżeli chodzi o wakacje to również bardzo ważne jest odpowiednie ubezpieczenie. Moim zdaniem najlepszą ofertę jednak posiada compensa/pl/ubezpieczenie/ubezpieczenie-turystyczne/ , dzięki niemu będziecie mieć zapewnioną fachową pomoc

saymyname
Posty: 197
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: saymyname »

Niebawem wyjeżdżam na spotkanie służbowe do Słupska, w tym celu chciałabym wynająć niedrogi pokój, w którym będę mogła przenocować i odpocząć przed drogą powrotną do domu. W sieci trafiłam na apahostel/pl/oferta-pokoj-1-osobowy/ i chyba tam zarezerwuje swój nocleg.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: Perunka »

jak się wybieracie do Czech to pamiętajcie o winietach punkta/pl/akademia/samochod/czechy-winiety-wszystko-co-warto-wiedziec-przed-podroza-do-czech/ Ich brak może was sporo kosztować a wiadomo nikt nie chce problemów na wakacjach

ODPOWIEDZ