Luksusowe wakacje.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Luksusowe wakacje.

Post autor: soya »

Hejka, jakie macie plany na tegoroczne wakacje? Już wiecie gdzie pojedziecie? Ja długo się nad tym zastanawiałam, bo w końcu jest mnóstwo przepięknych miejsc. Ostatecznie jednak zdecyduje się na wakacje instyletravel/pl/swiat/australia-i-oceania/bora-bora-i-polinezja/ w Bora Bora. Jest to niesamowite miejsce.

Awatar użytkownika
ALUCARD
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:17 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: ALUCARD »

Nie wiem czy to dobry pomysł. Ja bym się powstrzymał.
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

saymyname
Posty: 197
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: saymyname »

A może warto byłoby postawić na Kraków? Może warto byłoby zobaczyć te wszystkie niesamowite zabytki, atrakcje jakie oferuje to miasto- a nie jest ich mało... Na stronie grandascot/pl/pokoje-i-apartamenty możecie nawet sprawdzić sobie jakie Hotel Grand Ascot , przygotował atrakcyjne oferty dotyczące rezerwacji pokojów. A mają tam pokoje o najróżniejszych standardach.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o luksusy na wakacjach to na pewno warto też mieć coś do poczytania na hamaku, ja chciałabym zamówic sobie książke z strony taniaksiazka/pl/spokojnie-to-tylko-rosja-igor-sokolowski-p-1349968.html Bardzo spodobała mi sie recenzja tej książki i mam nadzieję ze uda mi się ją w tym tygodniu jeszcze zamówić.

Awatar użytkownika
takajedna
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:30 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: takajedna »

Też dużo dobrego słyszałem o tym. Warto spróbować.
W chwili nieszczęścia człowiek oswaja się z prawdą, to znaczy z ciszą. Czekajmy.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: hannah »

Moim zdaniem luksusy wcale nie są nikomu potrzebne. My w tym roku planujemy zaszyć się w Borach Tucholskich. Bardzo spodobały nam się domki letniskowe MATI Swornegacie: domki-swornegacie/pl/ .

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: moa »

A my sali serwujemy sobie luksus. Kilka lat temu zainwestowaliśmy i kupiliśmy sobie własny jacht. To był nasz najlepszy pomysł w życiu, jacht jest przepiękny, a rejsy są naszym ulubionym zajęciem. Co jakiś czas jeszcze go trochę udoskonalamy. Ostatnio zainwestowaliśmy w windę kotwiczą i ster strumieniowy, które znaleźliśmy w sprawdzonej już przez nas firmie - J&A Yacht Equipment z Pruszcza Gdańskiego ja-jachty/pl/oferta/quick-nautical-equipment/. Oni mają sprzęt od sprawdzonych producentów, bardzo dobrą ofertę cenową, polecam ich gorąco.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: flow »

Co kto lubi, ja zamiast jechać na luksusowe wakacje, wolę domki w górach :). Mamy już swoje sprawdzone miejsce w Zawozie - Domki na Zielonym Wzgórzu domkiwzawozie/pl/nasza-oferta. Bieszczady uwielbiamy, a te konkretne domki ą super zlokalizowane w świetnej cenie, bardzo wygodne, ładnie urządzone i czyste. Polecam te miejsce gorąco.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: sepa »

Nie ma lepszego wypoczynku niż wakacje w górach. Sami wolimy te bardziej luksusowe opcje, gdzie w hotelu jest SPA, można wypocząć, pozwiedzać, ale też i zrelaksować się na zabiegach i to wszystko bez dzieci. Dlatego idealnie sprawdza się nam hotel Eco Tatry z widokiem na Giewont w Kościelisku ecotatry-hotel/pl/wakacje-w-gorach-oferta/. To hotel dla dorosłych, dzieci tam żadnych nie ma, co dla mnie jest plusem, a standard jest tam na bardzo wysokim poziomie. Ceny mają super, zwłaszcza w pakietach, polecam gorąco.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Luksusowe wakacje.

Post autor: yuka »

A może właśnie wynająć kampera i jechać w świat? W zeszłym roku kamperem pojechaliśmy na Chorwację i to był super przygoda, auto wynajęliśmy z firmy SPIDER CAMPER z Krakowa spidercamper/pl/wynajem. Oni mają bardzo dobre ceny, świetne pojazdy, w super kondycji, dobrze wyposażone i wygodne. Bawiliśmy się niesamowicie, w tym roku to powtórzymy, ale tym razem będziemy zwiedzać Polskę, polecam.

ODPOWIEDZ