Prezenty, prezenciki

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Prezenty, prezenciki

Post autor: Dominika »

Cześć, rozglądacie się już za prezentami świątecznymi czy jeszcze nie? Ja nie lubię zostawiać tego na ostatnią chwilę więc już postanowiłam wybrać fajne prezenty dla bliskich i zamówić. Co mam to mam i nie będę musiała się już martwić. Jeżeli nie macie pomysłów na prezent to myślę, że pomoże wam magazyn.ceneo/pl/artykuly/cyber-monday-prezenty-dla-niej

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: nata29 »

Jeśli poszukujecie naprawdę wyjątkowych prezentów, to na pewno tutaj frogles/pl/pol_m_Licencje_Gadzety-Batman-265.html warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb i możliwości finansowych. Między innymi znajdziecie tam wiele różnych oryginalnych gadżetów z Batmanem.

dsa
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 11, 2020 11:57 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: dsa »

moze bizuteria?

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: pinkipa »

ja już wpadłam w gorączkę zakupów i kombinuję co kupić, mamie zamówię suszarkę do włosów. Znalazłam świetny model babyliss z jonizacją, regulacją temperatury i zimnym nawiewem. Na pewno mamie się spodoba i nie będzie już musiała się męczyć ze swoim starym sprzętem, który wyje jak start rakiety.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: Kamila »

A co sądzicie o kupowaniu perfum na prezent dla mężczyzny? Ja planuję kupić narzeczonemu na Mikołajki zapach Armani Black Code z oferty na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/armani-black-code.html. Czy to według Was dobry pomysł? Zdarza się Wam kupować tego typu podarunki?

Kobietaewka77
Posty: 20
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:11 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja już albo dopiero zastanawiam się nad prezentami świątecznymi i jak zawsze mam problem z tym co wymyślić na prezent dla ojca . Macie jakieś pomysły, co wy kupujecie? Ja mam zawsze największy problem z tym co wybrać i nie wiem, na co postawić teraz.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: Rita123 »

Wybór prezentów dla bliskich zawsze sprawia mi niemały problem. Na szczęście przynajmniej przyjaciółki powiedziała mi, co bardzo by chciała dostać na święta - winylownia/pl/pl/parameters/guns-n-roses-3118.html Jest ogromną fanką tego zespołu i bardzi chciałaby otrzymać właśnie ich płytę. Ponieważ też myślę, że to bardzo ciekawy i trafiony prezent, to na pewno jej taką płytę podaruję.

cesia
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:37 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: cesia »

Już nie mogę się doczekać prezentowego szaleństwa przedświątecznego. Niektórych to bardzo męczy, a ja z kolei mam frajdę, że mogę sobie pochodzić po Złotych Tarasach zlotetarasy/pl/ i szukać okazji cenowych. W tym okresie będzie z pewnością ich bardzo dużo. Bardzo się cieszę, bo mam dużo prezentów do kupienia dla bliskich.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: akacja56 »

Jak wiemy prezentów jest wiele na naszym rynku i tak naprawdę , warto zajrzeć na pieknowdomu/pl , bo mają tam świetny wybór do domu dodatków i prezencików przydatnych w domu. Codziennie nowe promocje godne uwagi.

saymyname
Posty: 197
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Prezenty, prezenciki

Post autor: saymyname »

A ja poszłabym w nieco innym kierunku.... Bo, przykładowo zakupiłabym alexander the great wino , czyli słodziutkie, subtelne i jednocześnie przyciągające winko. Jest to coś użytecznego ;) i jednocześnie eleganckiego. Także i tą opcje warto wziąć pod uwage.

ODPOWIEDZ