Opinie o JAH LOVE TATTOO

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Opinie o JAH LOVE TATTOO

Post autor: xiao »

Witajcie :) Czy ktoś z Was miał już okazję robić sobie tatuaż w Jah Love Tattoo w Warszawie ? Podjęłam w końcu tą decyzję i chcę w najbliższytm czasie zrobić sob ie pierwszy tatuaż. Warto w tym miejscu ?

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Opinie o JAH LOVE TATTOO

Post autor: yoolka »

nie znam tego studia ale też jestem z Warszawy i chętnie podepnę się do tematu bo zamierzam podarować mojemu mężowi na 40ste urodziny voucher na zrobienie sobie tatuażu bo wiem, że marzy o tym od dawna.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Opinie o JAH LOVE TATTOO

Post autor: haanka »

moim skromnym zdaniem jak najbardziej warto :) studio jest fajnie urządzone, bardzo dbają tu o czystość i dobre relacje z klientem. Ja robiłam tatuaż u Anety i Michała ale z tego co czytam to wszystkich klienci bardzo chwalą. Fajna atmosfera, dobre warunki, dogodne terminy. Myślę, ze będziesz zadowolona :) Masz już jakiś konkretny motyw ?

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Opinie o JAH LOVE TATTOO

Post autor: xiao »

wow dziękuje Ci bardzo za informacje :) tak mam w planach portret i może w przyszłości jakaś sentencję czy coś w tym stylu. Skontaktuje się z nimi w najbliższym czasie i postaram się umówić na pierwszy możliwy termin. Niech się dzieje co chce :)

Jolala
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:04 am

Re: Opinie o JAH LOVE TATTOO

Post autor: Jolala »

Mam trochę inne pytanie - jak dbacie o zrobiony tatuaż? Oczywiście każde studio ma swoje patenty, ale zależałoby mi na czymś, co naprawdę będzie działało i tatuaż szybko i ładnie się wygoi. Słyszałam, że wiele osób stosuje octenisept na tatuaż. Stosowaliście i możecie coś więcej powiedzieć?

Awatar użytkownika
ALUCARD
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:17 pm

Re: Opinie o JAH LOVE TATTOO

Post autor: ALUCARD »

Nie znam się na tym. Może ktoś korzystał już z tego?
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Opinie o JAH LOVE TATTOO

Post autor: saymyname »

A czy ktoś z was może korzystał też z usług studia tatuaży https://www.skytattoo.net/ ? Tak pytam, ponieważ czytałam na ich temat też wiele pozytywnych opinii. Ponoć wykonują wszelkie tatuaże starannie, wykorzystują tylko sprawdzone, bezpieczne tusze i nawet nie są drodzy.

ODPOWIEDZ