Masaż erotyczny

Marlinna
Posty: 44
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:20 pm

Masaż erotyczny

Post autor: Marlinna »

Cześć dziewczyny! Mój chłopak chce iść ma masaż erotyczny, nie bardzo mi się ten pomysł podoba.. A co wy myślicie na ten temat?

Humoreska
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 10:06 am

Re: Masaż erotyczny

Post autor: Humoreska »

Ja wiem, że są ludzie, którzy żyją w tzw. luźnych, otwartych związkach, ale to chyba wymaga zgody obu stron...

Jeśli jednak chcielibyście się wybrać na taki masaż polecam salon masażu erotycznego w Warszawie: orientmasaz/pl/warszawa/ Można wybrać sie tam na masaż we dwoje.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Masaż erotyczny

Post autor: Perunka »

jak lubicie rożne urozmaicenia, na lovita/pl/collections/bodystocking znajdziecie sporo seksownej bielizny która świetnie działa na zmysly

zuzula12
Posty: 1497
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Masaż erotyczny

Post autor: zuzula12 »

Decydując się na usługi specjalistów nie marnujecie swojego czasu i pieniędzy. Zdecydowanie chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://www.masazlodz.pl , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego centrum medycznego, które w ofercie posiada najróżniejsze usługi związane z masażem.

banana
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Masaż erotyczny

Post autor: banana »

Masaż erotyczny to super pomysł. Nie bójcie się puszczać na niego swoich facetów ;) Mój był zachwycony, kiedy dostał ode mnie masaż w Desert Rose. Salon znajduje się w Warszawie i oferuje usługi jakości premium. Pracują tam naprawdę wykwalifikowane masażystki, które skupiają się na tym, by odprężyć klienta. Ja i mój narzeczony polecamy:)

ODPOWIEDZ