Drukarka

deborah
Posty: 530
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

Drukarka

Post autor: deborah »

Planuję zaopatrzyć się w dobrej jakości drukarkę. Co sądzicie o modelu zebra zc100?

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Drukarka

Post autor: Rita123 »

Z pewnością chcąc zakupić drukarkę na lata trzeba zainwestować w dobrej jakości model. Dodatkowo jeśli pracujecie z dokumentami to warto zajrzeć tutaj - biurwa/pl/karteczki-samoprzylepne, gdzie można sobie zamówić różnego rodzaju artykuły biurowe. Takie materiały na pewno ułatwią codzienną pracę, a w internecie można je zakupić w bardzo korzystnych cenach i nawet liczyć na różnego rodzaju bonusy.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Drukarka

Post autor: emeraldlady »

Nie znam się za bardzo na modelach, ale jeśli interesuje Cię drukarka do biura, to najpierw porównaj jakie są najlepsze do jakich zadań. Nie ma sensu, żebyś do drobnej działalności kupowała korporacyjny kombajn, a w większej firmie małe urządzonko może szybko wyzionąć ducha. Ogólnie wydaje mi się, że najlepiej zaopatrzyć się w coś pomiędzy. No i pytanie czy wolisz atrament czy laser :)

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Drukarka

Post autor: kendal »

Macie jakieś do czynienia z drukarkami 3D? Czym się sugerować przy ich wyborze, na co zwracać uwagę? Powiem wam szczerze, że mnie zaciekawila oferta sklepu 3diy.eu i chętnie poznam wasze opinie na ten temat, jeśli mieliście jakąś styczność z ich ofertą.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Drukarka

Post autor: pinkipa »

jestem zadowolona z drukarki brother, mam sprzęcik już od paru lat i działa bez zarzutu, kupuję do niej activejety, są świetne, wydajne

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Drukarka

Post autor: nosleep »

Moim zdaniem najlepiej sprawdza się drukarka laserowa. Jak nie używasz drukarki zbyt często to po jakimś czasie zasychają tusze w atramentówce i trzeba je wymieniać. Ja mam laserową i jest naprawdę spoko. Duży wybór drukarek znajdziecie w ofercie sklepu maxsklep/pl/11-peryferia. U nich możecie kupić też urządzenie wielofunkcyjne w dobrej cenie.

ODPOWIEDZ