Prezent

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prezent

Post autor: kobietki33 »

Myślę że najlepsze prezenty to takie które związane są z zainteresowaniami drugiej osoby. Ja interesuje się numizmatyką i bardzo bym chciała otrzymać prezent związany z moim hobby. Możecie poczytać ciekawą stronę skarbnicanarodowa/pl/polska-numizmatyka/medale-pamiatkowe tam się wszystkiego dowiecie i przy okazji można przejrzeć ich asortyment. Polecam serdecznie spojrzeć.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Prezent

Post autor: Magnolia »

Jeśli obdarowywany jest fanem słodyczy to super prezent zrobicie kupując mu fajne słodycze np. z Japonii czy USA. Zajrzyjcie sobie na stronę cosslodkiego/com/pl/ To sklep z zagranicznymi słodyczami, tam znajdziecie pyszne rzeczy jak holenderska mleczna czekolada, moja ulubiona czekolada Hershey czy fasolki wszystkich smaków z Harryego Pottera :)

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Prezent

Post autor: aldona »

Ja dla swojej siostry znalazłam idealny prezent,a mianowicie książke taniaksiazka/pl/oblicze-diabla-dziedzic-podziemia-tom-3-monika-nerc-p-1517364.html na pewno będzie bardzo zadowolona, bo uwielbia czytac, a opis na książce wydaje się bardzo interesujący.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Prezent

Post autor: kendal »

Teraz jest tak naprawdę ostatni moment, aby zamówić w sieci prezent na Dzień Mamy. Moja mama jest wyjątkową kobietą, więc chce jej podziękować w wyjątkowy sposób. Bardzo spodobała mi się oferta sklepu gifted/pl/prezenty-na-dzien-matki i kilka produktów już włożyłam do koszyka :)

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Prezent

Post autor: modnisia34 »

Chcesz pomysłu na prezent z okazji Dnia Matki to postaw na coś extra i zamów kosz delikatesowy jak ten smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Dla-mojej-Mummy/9764 Jego zawartość mile zaskoczy każą rodzicielkę i pozwoli miło spędzić czas z dobrą kawą i smakołykami a nawet przy lampce markowego alkoholu. Na pewno się spodoba o czym świadczy masa zadowolonych klientów.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Prezent

Post autor: Dominiśka »

Ja w prezencie dostałam kubek kambukka. Miałam sobie wlewać do niego kawę i pić elegancko w aucie jak jadę do pracy. No ale rzeczywistość okazała się inna, zalane ubrania i siedzenie.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Prezent

Post autor: jula »

Jeśli chcesz kupić alkohol w prezencie to polecam ten sklep podarujalkohol/pl Znajdziesz tam ogromny wybór różnych alkoholi na każdą okazję! Ja widziałam, że są nawet alkohole dla świadków na ślubie. Zastanawiam sie właśnie nad zamówieniem jakiegoś dobrego trunku dla naszych świadków :)

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Prezent

Post autor: Iwonka »

Ja szukając oferty na prezent dla starszej córki trafilam tu selfieroom/pl/tshirty Bardzo fajna oferta bluzeczek dla kobiet. Bardzo mi się spodabał t-shirt Avery - w kolorze białym. Biel to uniwersalny kolor i bedzie pasował do wielu stylizacji. Myślę ze córka będzie zadowolona.

Jadźka
Posty: 11
Rejestracja: pn sty 18, 2021 11:13 pm

Re: Prezent

Post autor: Jadźka »

fajnym i nietypowym prezentem może być przyrząd do masażu a dokładnie np kołnierz masujący . Obdarowana osoba na pewno się zaskoczy ale jak skorzysta to będzie szczęśliwa.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Prezent

Post autor: Rysia »

Ja szukajac prezentu dla siostry trafiłam na tak propozycję tu iokulary/pl/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne_Okulary-Przeciwsloneczne-Alain-Mikli_Okulary-Przeciwsloneczne-Alain-Mikli-Damskie-2159.html Bardzo duży wybór okularów przeciwsłonecznych o modnych wzorach opawek. Siostra jest młodą osobą i lubi oryginalne rozwiązania. I z takich ofert mam zamiar wybierać. Moim zdaniem okulary przeciwsłoneczne to dobry pomysł na prezent.

ODPOWIEDZ