Zaplanowac sylwester nad morzem?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Zaplanowac sylwester nad morzem?

Post autor: ariadna »

Myślałam o takim kameralnym wyjeździe i wynajęciu np. domku czy czegoś w tym stylu.
Tutaj herbalsglamping.eu/niezapomniany-sylwester widziałam, że można sobie zorganizować fajny Sylwester nad morzem.
Widać, że są na to różne pomysły.
Może ktoś z was jest w stanie też doradzić coś więcej od siebie?
Macie jakieś swoje pomysły? Gdzie jeszcze można się wybrać, żeby jakoś się wyrwać i uczcić nowy rok?

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Zaplanowac sylwester nad morzem?

Post autor: zuzula12 »

Jeśli jeszcze nie macie żadnego planu na sylwestra i nie macie nic zaplanowanego to może warto wybrać się do Lublina na imprezę sylwestrową? Sprawdźcie na różne oferty i na menu sylwester lublin Tutaj jest wiele informacji i wiele opcji do wyboru. Polecam się tym zainteresować.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Zaplanowac sylwester nad morzem?

Post autor: hannah »

Bardzo ciekawą alternatywą dla sylwestrowego siedzenia w domu będzie też sylwester w pradze: st/pl/wyjazd/praga-czechy-sylwester . Moim zdaniem taki wyjazd będzie niezapomnianym przeżyciem. Warto o nim pomyśleć poważnie.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zaplanowac sylwester nad morzem?

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli masz wam się sylwester w górach w jakiejś malowniczej scenerii, to warto wziąć pod uwagę wyjazd z góry. Słyszałam, że w tej firmie sylwester-travel.pl można liczyć na bardzo ciekawą zabawę. Z tego co wyczytałam na ich stronie, oferują między innymi bal Sylwestrowy, różne wycieczki fakultatywne, a także dostęp do spa czy basenów.

ODPOWIEDZ