pralka

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

pralka

Post autor: Pańcia »

W naszym domu absolutnym hitem jest Pralka PerfectCare 700 z systemem SteamCare . Szukaliśmy dość długo odpowiedniego modelu na szczęście zdecydowaliśmy sie na ten i jestem mega zadowolona.

romek2322
Posty: 1149
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: pralka

Post autor: romek2322 »

Jeśli komuś zepsuje się pralka to na pewno warto skorzystać z usterka/pl/serwis-agd/bydgoszcz/naprawa-pralek .Sam z tej firmy ostatnio skorzystałem i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.

zuzula12
Posty: 1635
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: pralka

Post autor: zuzula12 »

Wszystkie sprzęty i urządzenia jakie przydatne są w domu macie dostępne na maxi-media/pl to sklep gdzie macie atrakcyjne oferty na sprzęt AGD i RTV. To outlet dlatego ceny są takie atrakcyjne. Zapoznajcie sie z ofertami na stronie bo warto mieć dobry sprzęt w sowim domu.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: pralka

Post autor: jula »

Od siebie mogę polecić ofertę naprawa agd kartuzy. Jeśli psuje wam się sprzęt AGD to moim zdaniem jak najbardziej warto pomyślec o naprawie a nie wymianie. My tak robimy od jakiegoś czasu i wbrew pozorom to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.

florencja
Posty: 97
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: pralka

Post autor: florencja »

jakie macie pralki? Kupiłam niedawno do domu sprzęt od Electrolux z linii perfectCare. Ubrania są dobrze chronione, moja ma też funkcję pary, któa uruchamia sie pod koniec cyklu i rozprostowuje zagniecenia

ODPOWIEDZ