Organizowanie urodzin

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Organizowanie urodzin

Post autor: Pańcia »

Organizowanie dzieciecych urodzin, nie jest takie łatwe jak mogłoby nam się początkowo wydawać, dlatego też szukam inspiracji w takich miejscach jak to urodzinydzieciaka/pl/ by móc coś zorganizować. Wy jakie macie zazwyczaj pomysły na urodzinowe imprezki ?

Zgadula
Posty: 14
Rejestracja: czw lut 27, 2020 3:22 pm

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: Zgadula »

Ciekawych inspiracji może dostarczyć ci sklep z artykułami dekoracyjnymi decomaxparty/pl/
Znajdziesz w nim szeroki wybór kolorowych balonów,serpentyny,wstążki,śmieszne okulary,przebrania i girlandy,ale też artykuły z bohaterami różnych bajek.Dla dziecka bohaterowie z bajek są bardzo ważni,warto o tym pamiętać dekorując salę zabaw dla naszej pociechy.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: Kamila »

Jeśli organizujecie urodziny, na pewno przydadzą się Wam jakieś gadżety, na przykład balony cyfry. Widziałam takie ostatnio w sklepie internetowym Happenings/pl, za całkiem nieduże pieniądze, więc polecam się tam rozejrzeć ;)

Awatar użytkownika
Jevjei58
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 11:30 pm

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: Jevjei58 »

Organizowanie urodzin to zawsze trudne zadanie. Warto więc postarać się o pomoc specjalisty.
"Niepowodzenie przywraca ludziom wszystkie cnoty, jakie pomyślność im odbiera."

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: moa »

No właśnie urodziny dziecka to całkiem łatwo urządzić, gorzej z urodzinami dla osoby dorosłej. Moja mama w zeszłym roku kończyła 60 lat, akurat w dzień matki, wiec pomyśleliśmy z rodzeństwem, że zrobimy huczną zabawę dla całego rodzeństwa i rodziny. Do tego wynajęliśmy salę w restauracji Zajazd Litwor (Mikołów) zajazdlitwor/pl/imprezy-okolicznosciowe. Impreza była totalnym zaskoczeniem dla mamy, której wiedzieliśmy tylko, żeby się ładnie ubrała, bo zabieramy ją na obiad urodzinowy do restauracji. Tam jest ładna sala, pyszne jedzenie, ceny mają bardzo rozsądne, no a przeżycie i łzy wzruszenia mamy były bezcenne, polecam.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: eem »

Jeżeli chodzi o większe urodziny, to fajnie jest wynająć salę, na przykład w hotelu LOCOMOTIVA w Lublinie locomotiva/pl/imprezy-okolicznosciowe-wesela-lublin/. Tam urządziłam swoją 30stkę i miejsce jest piękne. Ceny mają bardzo korzystne, jedzenie jest smaczne. Sala jest pojemna, obsługa świetnie się sprawiła, lepiej wybrać nie mogłam, polecam z całego serca.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: moira »

Też ostatnio organizowałam imprezę urodzinową. Zdecydowałam się na skorzystanie z usług firmy gastro4rent/pl/ która zajmuje się wynajmowaniem sprzętu gastronomicznego i eventowego. Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy to polecam wam się z nimi skontaktować.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: Iwonka »

Teraz gdy szaleje pandemia, organizowanie urodzin dla dziecka jest ryzykowne. Dlatego my decydujemy się na urodziny w gronie rodziny. Rekompensatą będzie dla syna prezent - ciągle nas nagabuje o markowe okulary przeciwsłoneczne. Znalazłam taką ofertę tu iokulary/pl/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne_Okulary-Przeciwsloneczne-Polaroid_Okulary-Przeciwsloneczne-Polaroid-Dla-Dzieci-1359.html Markowe okulary, spory wybór. Muszę tylko teraz wybrać odpowiednie dla naszego modnisia. Macie dzieci to zobaczcie, warto - ceny też przyzwoite.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: Aśka »

Powiem tak, fajnie zorganizowane urodziny miałam w klubie raputin w rzeszowie. Fajna atmosfera do tego dobre alkohole, muzyka i wystroj super, czysto w toaletach, dla mnie rewelacja.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: matra »

Znalezienie odpowiedniego miejsca na zorganizowanie imprezy urodzinowej jest ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Pszczyny to polecam wam zajrzeć na stronę restauracjazacisze.eu/wesela-przyjecia.html Jest to bardzo dobra restauracja, która ma spore doświadczenie w obsługiwaniu imprez okolicznościowych. Dodatkowo jedzenie tam podawane jest przepyszne.

ODPOWIEDZ