Jeśli hotel nad morzem - to z basenem?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Jeśli hotel nad morzem - to z basenem?

Post autor: Tyczka »

Jeśli hotel nad morzem - to z basenem?
Mój mąż upiera się że na wypadek braku pogody na pływanie nad morzem musimy mieć hotel w którym jest basen.
Co myślicie o takim podejściu?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Jeśli hotel nad morzem - to z basenem?

Post autor: imma34 »

W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam,
ale widzę że Twój mąż jest bardzo zapobiegawczy haha :)
Fajnie:)
A jeśli chodzi o same hotele z basenem nad morzem to mogę Ci podpowiedzieć jedną miejscówkę:
herbalsglamping.eu/atrakcje/ - pooglądaj sobie widoki u nich, wyposażenie, atrakcje - naprawde przyjemne miejsce żeby się zrelaksować:)

Awatar użytkownika
stejma
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 22, 2020 2:20 pm

Re: Jeśli hotel nad morzem - to z basenem?

Post autor: stejma »

Co prawda to nie hotel, ale w Rogowie znaleźliśmy apartamenty, które powstały w ramach inwestycji Rogowo Pearl burco/pl/realizacje/rogowo-pearl/. Jest to kompleks budynków, pomiędzy którymi zaaranżowaną wspólną przestrzeń rekreacyjno-rozrywkową m.in. z basenem i miejscami do zabaw dla dzieci. Samo położenie budynków robi wrażenie - pomiędzy jeziorem Resko, a piaszczystą plażą, dzięki temu z każdej strony rozpościera się piękny widok.

Awatar użytkownika
moonia22
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:54 am

Re: Jeśli hotel nad morzem - to z basenem?

Post autor: moonia22 »

Bardzo przydatne rady. Wielkie dzięki za pomoc!
"Egoizm nawet rajskie ptaki zaprzęga do swojej złotej karocy."

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Jeśli hotel nad morzem - to z basenem?

Post autor: nero »

Ogólnie basen to super opcja. My zrobiliśmy u siebie basem w domu i to była najlepsza decyzja. Basen mamy od firmy IGG BASENY z Katowic iggbaseny/pl/-s44-k69.html. U nich znaleźliśmy wszystkie potrzebne nam artykuły, sam basen i jeszcze chemie, osprzęt, no wszystko. Oni mają szeroką gamę produktów i bardzo dobre ceny, polecam ich serdecznie.

korka
Posty: 268
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Jeśli hotel nad morzem - to z basenem?

Post autor: korka »

Jasne ze tak! z basenem jest najlepiej :) tylko nie zapomnij na valetta/pl/collections/bielizna-slubna jakiegoś super stroju sobie kupić

ODPOWIEDZ