Fotel do grania w gry komputerowe - na prezent?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Fotel do grania w gry komputerowe - na prezent?

Post autor: Tyczka »

Fotel do grania w gry komputerowe - na prezent dla syna, który jest pasjonatem gier :)
Szukam naprawdę fajnego, porządnego fotela, i bym chciała żeby polecił go ktoś, kto gra często i wie co dobre

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Fotel do grania w gry komputerowe - na prezent?

Post autor: imma34 »

Ta kategoria foteli nazywa się fotele gamingowe :)
I one są właśnie specjalnie dobrane pod potrzeby graczy i osób, które spędzają przy grach wiele godzin,
zobacz tu :arrow: magod/pl/pol_m_Fotele-gamingowe_Fotele-gamingowe-Scorpion-336.html
to jeden z przykładów oczywiście takich porządniejszych modeli, że i kręgosłupa nie obciąża,
i wygodniej się siedzi.
:)

korka
Posty: 255
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Fotel do grania w gry komputerowe - na prezent?

Post autor: korka »

ja dla syna kupowalam model trit 600 od firmy genesis. Fajnie sie prezentuje, mlody zadowolony bo ma jakies tam podswietlenia, a sam fotel jest dobrze regulowany wiec naprawde sprawia ze wygodnie sie siedzi

pitterka
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 23, 2021 9:49 pm

Re: Fotel do grania w gry komputerowe - na prezent?

Post autor: pitterka »

Unas fotel Genesis ale mamy model Nitro 550, dla mnie ok tym bardziej że chcieliśmy fotel z materiałowym siedziskiem,. Dobra marka Kolorystyka też bardzo ładna, fotel ok, wygodny dla gracza

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Fotel do grania w gry komputerowe - na prezent?

Post autor: nata29 »

Najlepiej zakupić fotel biurowy, który nie tylko jest znacznie bardziej wygodny, ale również tańszy. Pomyślcie koniecznie o tego typu rozwiązaniu. Można sporo zaoszczędzić. Tutaj kupkrzeslo/pl/krzesla-biurowe/cechy/krzesla-regulowane znajdziecie wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Myślę, ze warto się tam na spokojnie rozejrzeć i znaleźć rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Fotel do grania w gry komputerowe - na prezent?

Post autor: Perunka »

Brzmi kusząco. A jak nie fotel to może monitor - webprotection/pl/monitory-4k-i-inne-akcesoria-ktore-warto-kupic-do-gier-na-pc/ Teraz są takie specjalne dedykowane dla graczy. Na pewno byłby to super prezent

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Fotel do grania w gry komputerowe - na prezent?

Post autor: kendal »

Uważam, że to super prezent :) Na pewno praktyczny, a takie prezenty docenia się jeszcze bardziej :) Sama ostatnio kupowałam taki fotel synowi w sklepie meble.lobos/pl/sklep/27-gamingowe bo też fascynuje się grami itd. Może i wam uda się znaleźć coś ciekawego w tej ofercie.

zuzula12
Posty: 1497
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Fotel do grania w gry komputerowe - na prezent?

Post autor: zuzula12 »

Jeśli postanowicie kupić taki fotel to koniecznie zapoznajcie się z ofertą jaka jest na stronie fotele do komputera sprawdźcie bo oni mają mnóstwo foteli dostosowanych do naszych potrzeb. Ja to uważam warto mieć taki fotel.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Fotel do grania w gry komputerowe - na prezent?

Post autor: jula »

Zobacz sobie jaki fotel gamingowy dla dzieci wybrać. Uważam, że dzieci też powinny mieć odpowiedni fotel d grania. Nasze grają w weekendy i ważne jest dla nas to by mogły wygodnie siedzieć.

ODPOWIEDZ