Robot sprzątający na mokro

litovelek
Posty: 196
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: litovelek »

Używam robota odkurzająco-mopującego od kilku miesięcy i sprawdza się fajnie :) Konkretnie mam iRobot Roomba Combo. Takie urządzenie daje bardzo duży komfort, bo nie tylko wciąga pył, sierść i okruszki, ale też umyje podłogę na mokro. Najczęściej włączam go wieczorem, żeby posprzątać po całym dniu. Fajnie, że wszystkim mogę sterować za pomocą telefonu. No i ten gadżet bardzo spodobał się mojemu kotu. Cały czas chodzi za nim i sprawdza co robi ;)

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: Dominiśka »

Ja jednak zdecydowałam się na roombe i powiem wam, że jestem mega zadowolona z wyboru. Teraz u mnie w domu jest idealnie czysto. Dodatkowo ten odkurzacz kupicie w dosyć atrakcyjnej cenie

florencja
Posty: 97
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: florencja »

bardzo fajnie mi się sprawdza sprzęt mamibot sferis/pl/robot-sprzatajacy-mamibot-exvac880s-bialy-p694322 jest prosty w obsłudze, mopowanie też nieźle mu idzie, na pewno warto mieć takie urządzenei

zuzula12
Posty: 1635
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: zuzula12 »

Profesjonalny sprzęt do czyszczenia i prania ma firma pierzdywan/pl/PL-H43/pranie-tapicerki-meblowej.html oni sa profesjonalni i doświadczeni w praniu i czyszczeniu dywanów i wykładzin. Działają na terenie Wrocławia. Polecam sprawdzić na ich ofertę.

Aśka
Posty: 362
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: Aśka »

Na parapetówkę dostałam od siostry irobota roomba combo. Jest to robot, który odkurza i mopuje podłogę. Bardzo fajne i pomocne urządzenie. Świetnie wykonuje swoje zadanie :)

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: Dominiśka »

Niedawno właśnie zdecydowałam się na zakup dobrego i bardzo funkcjonalnego mopa Ariete. Jestem bardzo zadowolona z wyboru, ponieważ mop sprawdził się rewelacyjnie i co ważne można go kupić w niskiej cenie

ODPOWIEDZ