nowe mieszkanie

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: nowe mieszkanie

Post autor: minella »

A ja uwielbiam Trójmiasto i niebawem tam zamieszkam bo kupiłam mieszkanie na osiedlu Przystań Letnica, które jest położone w bardzo atrakcyjne okolicy, w pobliżu stadionu Energa ale też blisko parków i terenów zielonych

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: nowe mieszkanie

Post autor: Perunka »

A chcecie kupowac mieszkanie tak po prostu dla siebie do życia czy pod inwestycje? Jesli to drugie to moze warto rozwazyc tez opcje projektow deweloperskich novafinances/pl/ - bezpiecznie i pewnie :) bo pieniądze są tam zabezpieczone

zuzula12
Posty: 1549
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: nowe mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

Jeśli remontujecie mieszkanie to materiały budowlane takie jak farby, kleje ścianki działowe, folie i inne znajdziecie na stronie ekodomdg.sklep/pl/produkty,2 to bardzo dobrze wyposażony sklep internetowy budowlany, warto poznać oferty. Zobaczcie koniecznie na stronę.

kasiunia
Posty: 285
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: kasiunia »

Zawsze uważałam ,że własny dom to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż mieszkanie. Wiem co mówię, bo mieszkaliśmy kilka lat w bloku. Różnica jest kolosalna -z korzyścią na rzecz własnego domku. Nasz domek, niezbyt duży zbudowaliśmy w oparciu o projekt budowlany o nazwie ekonomiczny - mgprojekt/com/pl/ekonomiczny-3 , gdzie układ pomieszczeń bardzo nam odpowiadał a metraż był niezbyt duży - o t o właśnie chodziło.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: kajaa »

Wiadomo, że remont trzeba zrobić i przydadzą się materiały budowlane kartuzy. Ja też niedługo będę zamawiać materiały do naszego mieszkania. Długo szukałam najlepszej dla nas oferty i znalazłam. Nie przepłacimy za materiały co nas bardzo cieszy.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: Aśka »

Sama właśnie przeprowadzam remont nowego mieszkania, przed tym zanim się wprowadzimy. Co wybieracie na podłogi ? Zdecydowałam się na płytki gresowe, bo wyglądają naprawdę fajnie. Znalazłam też świetną firmę zbois/com/ukladanie-gresu.htmll która zajmuje się układaniem gresu. Mają ogromne doświadczenie i indywidulane podejście do klienta. Płytki układane są na różne sposoby w układzie karo, prostym, mijankowym i mieszanym. Praca wykonana dokładnie, z troską o każdy szczegół .Jestem bardzo zadowolona i jeśli chcecie kłaść w Waszych mieszkaniach gres to warto skorzystać z ich usług :)

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: Aśka »

Myślę, że powinieneś to przeczytać instaperfect/pl/skup-nieruchomosci-za-gotowke-kiedy-to-sie-oplaca/ to artykuł dotyczący skupu nieruchomości mówiący o tym w jakiej sytuacji się to opłaca oraz jak takie postępowanie działa. Zajrzyj, bo to może okazać się dla Ciebie pomocne .

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: nowe mieszkanie

Post autor: Iwonka »

Ja bym chciała sprzedać stare mieszkanie i kupić większe. Dowiedziałam się ze biuro nieruchomości to cn-kaczmarek/pl/ Ma duża ofertę mieszkań na sprzedaż a też skupuje nieruchomości. Muszę się z nimi skontaktować i dowiedzieć czy taka transakcja będzie możliwa.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: nowe mieszkanie

Post autor: roomia »

Jeśli marzy się komuś nowe mieszkanie, ale nie ma wkładu własnego to można sprawdzić sobie ogłoszenia nieruchomości bez wkładu własnego . Słyszałam, że jest taka możliwość więc warto skorzystać

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: nowe mieszkanie

Post autor: kasiakasiula »

Kupując nowe mieszkanie pasowałoby zadbać do znalezienie dobrego stolarza, który wykona solidne i funkcjonalne meble. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Smolis smolis-meble/pl/meble-kuchenne/, która zrobiła mi meble do kuchni. Muszę przyznać, że jest to kuchnia moich marzen ;D nie dośc, że ladna to jeszcze miesce wykorzystane na maxa ;) Zerknijcie na ich realizacje myślę, że Wam się spodobaja :)

ODPOWIEDZ