Dekoracje

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Dekoracje

Post autor: Dominiśka »

Powiem wam, że dla mnie jednak najlepszą dekoracją do wnętrz okazała się sztukateria, którą znalazłam w sztukaterie-roban.eu . Producent posiada bardzo korzystną ofertę także z łatwością dobierzecie coś dla siebie

kobietki33
Posty: 846
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Dekoracje

Post autor: kobietki33 »

Przyznam szczerze, że przeze mnie były poszukiwane zasłony welurowe na taśmie. Udało mi się tego typu zasłony znaleźć w tym sklepie internetowym: nietylkofiranki/pl/327-zaslony-szare . Posiadają naprawdę świetne i przepiękne tekstylia, więc jeśli rozglądaliście się za jakimś, to warto sprawdzić ich sklep.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Dekoracje

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o dekoracje to ja radzę pomyśleć o ogrodach wertykalnych w domu takich jak te z oferty tego sklepu sklep.green-designers/pl/kategoria/ogrodywertykalne Każdemu marzy się zielona ściana w sypialni czy salonie gdzie się zrelaksuje i odpocznie. Ich produkt wygląda jak żywy i nie wymaga wiele troski więc jest idealny na dzisiejsze zalatane czasy.

bogna45
Posty: 85
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Dekoracje

Post autor: bogna45 »

Dekoracje w domu muszą być przemyślane, żeby mieszkanie nie straciło na funkcjonalności. Dobrym rozwiązaniem może być wózek z szufladami, który ma rustykalny styl. Taki jak ten dutchhouse/pl/meble/wozki/wozek-vigo . Ma kółka, dzięki czemu można przestawiać go w dowolne miejsce. Posiada ozdobną rdzę, dzięki czemu stolik wygląda jak antyk i pasuje do eleganckich wnętrz.

zuzula12
Posty: 1666
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Dekoracje

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie oferty sprawdzonego producenta sztukateria gipsowych oraz sztukaterii elewacyjnych, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy DW Decor. Jest to firma, z której usług sam skorzystałem i jestem naprawdę zadowolony z wykonanej przez nich pracy.

ODPOWIEDZ