Środki czystości

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Środki czystości

Post autor: Clamor »

Szukacie dobrych i sprawdzonych środków czystości? Zależy wam na ich przyzwoitej cenie? Według mnie warto zajrzeć do tego sklepu https://arenalazienek.pl/pl_PL/producer/HG-Polska/117. Posiadają oni dość spory wybór, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Sam korzystam z tych środków i muszę powiedzieć, że ciężko o lepsze produkty w tej cenie. Polecam gorąco!
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

agentka
Posty: 216
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Środki czystości

Post autor: agentka »

My z kolezanka prowadzimy wlasne biuro, poczatkowo staralysmy sie same ogarnac wszystkie porzadki, ale za duzo bylo z tym wszystkim pracy, dlatego obecnie korzystamy z uslug firmy sprzatajacej ewa-pol/pl/sprzatanie-i-odsniezanie-warszawa/ fajne rozwiazanie i duza oszczednosc czasu dla nas :) maja niezbedny sprzet i dobrej jakosci srodki czystosci wlasnie

kielichowa
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Środki czystości

Post autor: kielichowa »

Jeśli chodzi o srodki czystosci, to polecam sobie na ten temat poczytac tutaj Clean Star , duzo wskazówek, porad i ciekawostek :)

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Środki czystości

Post autor: minella »

Kupuję tu smyk/com/dom-i-ogrod/sprzatanie-i-czystosc.html różne środki czystości i akcesoria do sprzątania, bo mam tu wszystko w jednym miejscu i w dodatku często są promocję więc mogę kupić te rzeczy w atrakcyjnych, niskich cenach.

bastylia
Posty: 131
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Środki czystości

Post autor: bastylia »

Mnie teraz najbardziej przekonują takie ekodrogeria/pl/sprzatanie-2 ekologiczne środki czystości, są skuteczne, wydajne a w dodatku mam pewność że używając ich chronię też środowisko naturalne

Aśka
Posty: 362
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Środki czystości

Post autor: Aśka »

Ja zawsze kupuję środki czyszczące do domu online :) Duży wybór różnych produktów takich jak płyn do podłóg, żele do WC, proszek do prania czy kapsułki do zmywarki i to w dobrych cenach znajdziecie na sklep.clovin/com/pl/srodki-czyszczace :)

brukselka
Posty: 236
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Środki czystości

Post autor: brukselka »

Gdyby ktoś z was rozglądał się za artykułami higienicznymi, to podrzucam namiar na bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownie eurochemia/com/66-artykuly-higieniczne , regularnie od nich zamawiam i bardzo sobie chwalę. Ceny spoko, dostawa szybka :)

Fermina
Posty: 84
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Środki czystości

Post autor: Fermina »

Na pewno warto kupić środki bio. Do sprzątania łazienki używam sklepinco/pl/marka/biofos/ To bardzo dobre produkty, kte są ekologiczne ale też dobrze czyszczą wszelkie powierzchnie. Warto je wypróbować.

ODPOWIEDZ