Jak powstał Instagram?

romek2322
Posty: 1156
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Jak powstał Instagram?

Post autor: romek2322 »

Moim zdaniem każdy kto ma konto na instagramie powinien przeczytać artykuł instaup.home.blog/2021/07/08/jak-powstal-instagram/ .Sam ten artykuł przeczytałem i dużo się dowiedziałem.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Jak powstał Instagram?

Post autor: Dominiśka »

A co powiecie na zakup like na Instagramie? Niedawno nawiązałam współpracę z bardzo dobrą firmą jaką jest socialmediabost/pl/ i powiem wam, że ich działania okazały się mega owocne także naprawdę jestem zadowolona ze współpracy

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Jak powstał Instagram?

Post autor: magiczna »

Ciekawostki na temat Instagrama tak naprawdę są wszędzie dostępne, ale wydaje mi się, że warto poszukać najlepszych stron na ten temat. Wydaje mi się, że jedną z nich, której autorzy publikują bardzo interesujące wpisy na ten temat jest strona Foto Filtry foto-filtry/pl/ . Znajdziecie tutaj na przykład wpis o tym, jak zarabiać na tym social media i to wcale niemałe pieniądze.

Aśka
Posty: 362
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Jak powstał Instagram?

Post autor: Aśka »

Zastanawiam się czy kupujecie like na Instagramie i Facebooku ? U mnie sprawdza się to świetnie i pomaga mi rozwinąć profil i dotrzeć do nowych osób. Ja kupuję na socialmediabost/pl/ i tą stronę mogę Wam w 100 procentach polecić :)

zuzula12
Posty: 1666
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jak powstał Instagram?

Post autor: zuzula12 »

W jaki sposób dbacie o promocję własnej firmy? Z jakiej formy reklamy korzystacie i dlaczego? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem rozmowy swoich mediów społecznościowych, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę profesjonalnej agencji social media, która specjalizuje się m.in. w prowadzenie fanpage .

ODPOWIEDZ