Domowe obowiązki

aklinka
Posty: 302
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Domowe obowiązki

Post autor: aklinka »

Jeśli chodzi o środki czystości to najlepiej sprawdzają się ekologiczne preparaty. Można wypróbować sobie na przykład te tabletki do zmywarki ludwikekologiczny/pl/ludwik-ekologiczne-tabletki-do-zmywarek/ . Nie dość że skuteczne to jeszcze nieszkodliwe dla środowiska

kobietki33
Posty: 823
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Domowe obowiązki

Post autor: kobietki33 »

Cześć. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć czegoś ciekawego na temat sprzątania, to koniecznie w wolnej chwili zerknijcie sobie na stronę tego portalu ostrowiecnews/pl/2022/05/02/pracownik-znaczy-bardzo-wiele/ . Moim zdaniem, jest tam sporo przydatnych wskazówek, które pewnością okażą się pomocne podczas wyboru odpowiedniej firmy sprzątającej.

furka
Posty: 514
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Domowe obowiązki

Post autor: furka »

W domowych obowiązkach pomaga na pewno mop ze spryskiwaczem - https://domowe-wnetrze.pl/mop-ze-sprysk ... nwestowac/ . Sprzątanie podłóg to codzienny obowiązek, a z takim mopem idzie szybciej. Zresztą każdy kto taki ma wie, że to super sprawa. Jest wiele urządzeń które ułatwiają codzienne domowe obowiązki.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Domowe obowiązki

Post autor: Aśka »

A jeśli chodzi o gadżety do auta, to mi świetna sprawdza się ta mata bagażnika audi a6 c6 kombi - nie wspomnę już o tym, że znacznie ułatwia sprzątanie, ale przede wszystkim super radzi sobie z ochroną przed uszkodzeniami, jeśli na przykład posiadacie zwierzaki

furka
Posty: 514
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Domowe obowiązki

Post autor: furka »

Tutaj https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/po ... mywalkowej możecie poczytać sobie na temat tego, jak usunąć kamień z baterii umywalkowej i innych miejsc. Kamień niszczy, brzydko wygląda a przecież każdy chce mieć w łazience czysto i schludnie. Są sposoby na jego pozbycie się, przeczytajcie jakie.

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Domowe obowiązki

Post autor: kendal »

Również mam spore problemy jeżeli chodzi o deratyzację wokół mojej szopy na wsi. Na szczęście znajomy powiedział mi, że firma Airozone zajmuje się tego typu rzeczami i muszę sprawdzić jakie mają ceny, Połącz zamiast korzystać z usług tego typu firmy. Szukam tylko odpowiedniej i zaczyna działać.

ODPOWIEDZ