laptop

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

laptop

Post autor: Pańcia »

Możesz też poszukać jakiegoś laptopa z drugiej ręki. Nie koniecznie musisz szukać czegoś całkowicie nowego. Czytałam tutaj blogdlamezczyzn/pl/post/laptopy-poleasingowe-zalety-kupowania-laptopow-z-drugiej-reki/ o zaletach takiego rozwiazania. No i na pewno koszty są znacznie mniejsze a przecież w biznesie lepiej zarabiać niż wydawać.

kendal
Posty: 734
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: laptop

Post autor: kendal »

Nie lepiej byłoby, gdybyś sprawdziła sobie aktualny ranking na tego typu sprzęt? Z tego co wiem, to wiele osób chwali sobie webinet/pl Także jak znajdziesz wolną chwilę, to koniecznie zajrzyj na tę stronę.

zuzula12
Posty: 1672
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: laptop

Post autor: zuzula12 »

Prowadzicie prace zdalną za pomocą urządzeń elektrycznych? Polecam Wam rynekinwestycji/pl/od-czego-zaleza-koszty-naprawy-zalanego-macbooka/ , gdy pracujemy na tego typu urządzeniach całymi dniami, może dojść do różnego rodzaju awarii. Jakiś czas temu zalałem mojego macbooka. Na stronie znajdziecie informacje na temat kosztów które będziecie musieli ponieść podczas naprawy.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: laptop

Post autor: Dominiśka »

Ostatnio właśnie mój mąż kupił porządny dysk do komputera IRDM M.2 SSD. Zapewnia o wiele szybszą pracę komputera, gry o wiele szybciej się uruchamiają niż wcześniej, ogólnie zakup okazał się bardzo dobry także jesteśmy zadowoleni z zakupu

kendal
Posty: 734
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: laptop

Post autor: kendal »

Poczatkowo też myślałam o zakupie laptopa, ale jednak teraz rozważam tablet. Orientujecie się może jaki tablet do 400 zł bedzie dobrej jakości?

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: laptop

Post autor: mitril »

Jak jesteśmy w temacie komputerów to bardzo chciałabym Wam polecić serwis lapcom/pl/oferta/serwis-laptopow/ Pracują tam świetni specjaliści, którzy szybko naprawili mój komputer, gdy był mi bardzo potrzebny.

Bansala
Posty: 70
Rejestracja: pt sty 31, 2020 6:39 pm

Re: laptop

Post autor: Bansala »

No dla mnie tablet to za mało. muszę mieć w zasięgu ręki klawiaturę. Z resztą teraz laptopy są takie lekkie, że nie obawiam się nosić go w plecaku. Poza tym ten, który mam nie był wcale drogi, bo kupiłam go od panów z serwisu w którym naprawiałam swój stary komputer. W serwisie https://elkomp.com.pl/ prowadzą tez sprzedaż lapków poleasingowych. Czyszczą je, naprawiają gdy trzeba i dają gwarancję. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie.

ODPOWIEDZ