Budujemy nowy dom a ogrodzenie

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Budujemy nowy dom a ogrodzenie

Post autor: magiczna »

No właśnie ja mam problem z ogrodzeniem. Mój mąż się uparł, że mamy mieć wysokie i betonowe. Albo zamówimy nowe, albo szalunki i będziemy wylewać. A jednak mi się podobają te bardziej nowoczesne. Co wy na to? Co mi sugerujecie? Ogólnie budowa jest już rozpoczęta. Rusztowania fasadowe od kilku dni ladnie są wykorzystywane przez ekipę budowlaną.

zuzula12
Posty: 1672
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Budujemy nowy dom a ogrodzenie

Post autor: zuzula12 »

Jeśli budujecie ogrodzenie to może przydać się wam Serwis maszyn ogrodniczych Dębica to oferta od firmy która oferuje najlepsze rozwiązania a także sprzęt i elementy ogrodzenia. Sprawdźcie bo to naprawdę fajne oferty.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Budujemy nowy dom a ogrodzenie

Post autor: paulajanicka »

Na pewno bardzo ważnym aspektem będzie dobór odpowiedniego ogrodzenia. Na stronie ogrodzeniepanelowe/pl/ możecie dowiedzieć się czym jest ogrodzenie panelowe i w jaki sposób można je samodzielnie zamontować nawet w ciągu 1-2 dni. W porównaniu do innych rodzajów ogrodzenia stosując panele można zaoszczędzić sporo pieniędzy, więc to kolejna zaleta tego typu płotu.

kasiunia
Posty: 301
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Budujemy nowy dom a ogrodzenie

Post autor: kasiunia »

W kwestii budowy ogrodzenia mamy dwie szkoły.Jedna mówi o wybudowaniu ogrodzenia przed rozpoczęciem budowy a druga po jej zakończeniu. Zaczęliśmy od wyboru dobrego projektu budowlanego, który znaleźliśmy w pracowni Mg Projekt - mgprojekt/com/pl/ . Tam także spotkała nas bardzo miła niespodzianka. Otrzymaliśmy gratisowe dodatki do projektu - w tym właśnie projekt ogrodzenia. Stwierdzam ,że zawsze warto poszukać , bo ciekawe propozycję mogą nas spotkać w najmniej oczekiwanym momencie.

daga
Posty: 215
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Budujemy nowy dom a ogrodzenie

Post autor: daga »

No właśnie to bardzo dobre pytanie. Ostatnio dzwoniono do mnie z firmy budowlanej, czy nie chcę zamówić u nich również ogrodzenia i jakie w ewentualności mi się podobają. Myślałam, że zakupując ten projekt mgprojekt/com/pl/wymarzony-9-wariant-b, będę miała w nim również projekt ogrodzenia. Jakie powinnam wybrać waszym zdaniem, żeby pasowało?

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Budujemy nowy dom a ogrodzenie

Post autor: lunka »

Różne elementy w swoim domu trzeba wymieniać i także drzwi chłodnicze łatwo można dzisiaj wymienić. Takie produkty zamówimy również od ręki. W firmie też takie się sprawdzą.

kendal
Posty: 734
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Budujemy nowy dom a ogrodzenie

Post autor: kendal »

Prędzej czy później i tak będziecie musieli wymienić tymczasową siatkę na docelowe ogrodzenie. Warto się już powoli za czymś rozejrzeć, porównac, poczytać opinie na temat dostępnych rozwiązań. Ja na waszym miejscu poszłabym raczej w kierunku ogrodzeń modułowych, na przykład tych od jońca. Mają spory wybór pod względem wielkości czy kolorystyki, stylu.

jankat
Posty: 212
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Budujemy nowy dom a ogrodzenie

Post autor: jankat »

ja też buduję dom i aktualnie poszukuję drzwi tarasowych przesuwnych. Interesującą ofertę ma firma Debesto debesto/com/pl/okna/systemy-przesuwne/ i rozważam u nich zakup.

kasiunia
Posty: 301
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Budujemy nowy dom a ogrodzenie

Post autor: kasiunia »

Są dwie szkoły, jedni budują ogrodzenie przed rozpoczęciem budowy a inni po jej zakończeniu. Myślę ,że jedni i drudzy mają rację. Co powiecie na ogrodzenie z desek z oflisem ? To bardzio ładne ogrodzenie, trzeba jednak pamiętać o zabezpieczeniu elementów drewnianych przed skzodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

romek2322
Posty: 1158
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Budujemy nowy dom a ogrodzenie

Post autor: romek2322 »

Jeśli chodzi o ogrodzenia to ja na przykład dowiedziałem się o https://www.sonto.pl/ . Na pewno bardzo szybko skorzystam z tej oferty.

ODPOWIEDZ