Garaż

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Garaż

Post autor: eem »

Macie u siebie garaż w domu? My niestety nie, tak już bywa, gdy remontuje się dom sprzed wielu lat. Właśnie dlatego postanowiliśmy kupić garaż blaszany z Zakładu Wyrobów Metalowych RAPMET z Kłodzka rapmet/pl/pl-garaze-stalowe-31. Garaż od nich jest bardzo dobrej jakości, dokładnie taki, jakiego chcieliśmy. Kupiliśmy go w przystępnej cenie i służy nam już kolejny rok, bardzo polecam.

Kermit
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 06, 2020 4:08 pm

Re: Garaż

Post autor: Kermit »

Też myślę o takim rozwiązaniu. Znalazłem jakieś drewnopodobne, wyglądają całkiem okej: swiatgarazy/com/garaze-blaszane-drewnopodobne-premium/, tylko zastanawiam się, jak z bezpieczeństwem? Ale myślę, że kiedy podwórko jest ogrodzone i ten garaż przecież zamykany, to chyba nie ma znaczenia czy będzie z blachy, czy z cegieł...?

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Garaż

Post autor: zuzula12 »

Bramy garażowe oraz drzwi oferuje firma novoferm/pl/ oni sa producentami, to doświadczona i rzetelna firma. Mają świetną ofertę którą warto poznać. Ja ich polecam. Koniecznie sprawdźcie na stronę zapoznajcie się z ofertą a jeśli macie pytania to kontakcie się z ich ekspertem on wam pomoże i doradzi.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Garaż

Post autor: Rysia »

A jeśli zainteresowani bedziecie automatyka do barm garażowych to zobaczcie tu twojabrama/pl/ Tu macie systemy do samodzielnego montażu. Bez problemu każdy sobie z tym poradzi. A garaż będzie dobrze zabezpieczony.

kobietki33
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Garaż

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli interesują was porządne garaże akrylowe, to polecam wam w wolnej chwili zainteresować się oferta tego miejsca blaszaki/com/garaze-akrylowe Moim zdaniem, mają szeroki asortyment, niskie ceny, a także mogą tam zaoferować darmowy montaż. Dajcie znać, co uważać się po ich ofercie.

kasiunia
Posty: 283
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Garaż

Post autor: kasiunia »

W domach jednorodzinnych , to właśnie w garażach najczęściej panowie organizują sobie warsztat i miejsce, gdzie można naprawić różne rzeczy przy samochodzie albo naprawić coś w domu. Do takich prac najlepiej nadają się specjalne stoły robocze , które mozna kupić w jednej z firm. Maż twierdzi ,że sa bardzo potrzebne i funkcjonalne.

Julia66
Posty: 455
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Garaż

Post autor: Julia66 »

Upatrzyliście sobie już jakąś konkretną ofertę? Bo jeśli nie, to wydaje mi się, że ta https://pl.taurustal.com/ jest całkiem interesująca. Widać, że znają się na swojej pracy. Ja rozważam montaż garażu w przyszłym roku, ale już rozglądam się za konkretnymi ofertami, aby znaleźć coś fajnego.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Garaż

Post autor: nosleep »

Jeśli zależy wam na szybkiej budowie garażu to zastanówcie się nad garażem z blachy. Takie garaże bardzo dobrej jakości wykonuje firma Problach https://www.garaze-blaszane.eu/rozmiary/garaze-blaszane-6x4/ . U nich możecie zamówić garaż o dowolnym wymiarze i konfiguracji. Garaże wyposażone są w solidne bramy, drzwi i okna, które zabezpieczają garaż przed wtargnięciem do niego niepowołanych osób.

ODPOWIEDZ