Materiały budowlane

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 542
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Materiały budowlane

Post autor: Gacei54 »

Od jakiegoś czasu planuję zakup materiałów budowlanych. Zależy mi na tym, żeby były one naprawdę porządne. Macie jakieś ciekawe propozycje firm, które je oferują? Do tej pory moja znajoma poleciła mi https://pekabet.pl/. Myślicie, że warto skorzystać z ich usług? A może macie jakieś inne propozycje? Dajcie znać, dzięki wielkie za pomoc!
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

saymyname
Posty: 234
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Materiały budowlane

Post autor: saymyname »

W sumie to w sieci dzisiaj człowiek niejedno znajdzie, to czemu by nie kupować również materiały budowlane. Ja to nawet odkryłam właśnie firmę Sodsys, która oferuje między innymi złaczki DMfit , obejmy, opaski i inne podobne rzeczy. Które doskonale się sprawdzą przy różnych instalacjach.

kasiunia
Posty: 298
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Materiały budowlane

Post autor: kasiunia »

Jeśli wykonujecie prace w waszych domach we własnym zakresie to wiedza o miejscowych cenach materiałów budowlanych oraz jak wygląda cena za metr malowania ścian powinny być wam znane. Możecie też sporo zaoszczędzić jeśli niektóre prace wykonacie we własnym zakresie. Mój mąż już od wielu lat maluje nasz dom swoimi siłami, tzn. z moją pomocą.

Kamila
Posty: 397
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Materiały budowlane

Post autor: Kamila »

Myślę, że przygotowując się do remontu, warto pomyśleć również o dodatkowych produktach. Przydać może się między innymi jakiś dobry rozpuszczalnik do kleju montażowego. Z tego, co wiem, to firma Bostik ma takie produkty w swojej ofercie :)

soya
Posty: 232
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Materiały budowlane

Post autor: soya »

Jak chodzi o materiały typu płyty granitowe, kostki granitowe, łupki, krawężniki i inne podobne rzeczy - to w tym zakresie według mnie warto postawić na firmę Impekstir. Oni mają szeroki wybór poszczególnych artykułach i niewygórowane mają też ceny.

ODPOWIEDZ