Jakie jest wasze hobby

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: yuka »

Nie wiem, czy można to zaliczyć do hobby, ale bardzo lubię strzelać z łuku. To jest moje remedium na stres i (o ironio) zmęczenie :). Na archery tag jeździmy z całą paczką do Strefy Zamkniętej w Zabrzu strefazamknieta/pl/oferta/strefa-luzaka. Mają tam bardzo fajne atrakcje, miałam tam nawet swój wieczór panieński, który był bardzo udany :). Ich ceny są trakcyjne, sprzęt sprawny, a wszystko dzieje się w bezpiecznych warunkach, polecam.

hannah
Posty: 252
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: hannah »

A czy są tu miłośnicy gry na instrumentach? Ja planuję rozpocząć naukę gry na perkusji. Widziałam, że zaopatrzyć w niezbędne instrumenty mogę się na stronie drumcenter/pl/pl/menu/talerze-104.html. Co o tym sądzicie?

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: moira »

W zeszłym roku zapisałam się na kurs nurkowania i mogę powiedzieć że bardzo mi się to spodobało. Teraz już potrafię nurkować i dalej rozwijam swoją pasję i zwiedzam nowe podwodne lokacje. Kurs odbyłam w osmiornica.eu/ Jest to świetna szkoła nurkowania, która działa w Trójmieście.

falla
Posty: 65
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: falla »

Ja uwielbiam robić przetwory,zarówno owocowe jak i warzywne,kiedy zbliża się lato już szykuję sobie słoiki , butelki by mieć je pod ręką.
W mojej rodzinie wszyscy wiedzą,że każdego roku cała moja piwniczka jest zastawiona przetworami,wiedza też, że każdy kto mnie odwiedzi nie wyjdzie z pustymi rękoma.Dzielę się z rodziną,sąsiadkami,bo najważniejszy jest dla mnie sam proces robienia,tworzenia,a nie posiadania.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: jula »

Ja od lat interesuję się myślistwem. Ostatnio myślę o wymianie sprzętu. Na lowiec/com/pl/bron/bron-kulowa znalazłam bardzo duży wybór broni, optyki i wielu innych rzeczy przydatnych podczas polowań. ktoś z was też interesuje się polowaniami?

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: Uraja59 »

Ja interesuję się strzelectwem. Wszelkie akcesoria kupuję tutaj https://racegun.pl/ . Jest to najlepsza tego typu strona internetowa jeżeli chodzi o broń. Mają tam dosłownie wszystko i to w jak najbardziej niskich cenach. Dosłownie nie ma nic lepszego w sieci pod tym kątem.
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: maui »

Moim hobby jest wędkarstwo. Jest to w zasadzie nasze rodzinne hobby, bo ryby łowimy wspólnie z moimi rodzicami i mężem :). Jest to dosyć spokojne hobby, ale jak niesamowicie odpręża :). W zeszłym roku kupiłam całej rodzinie wędki i cały potrzebny sprzęt, bo nie ukrywam, że wcześniej korzystaliśmy ze starego i już potrzebowaliśmy zmiany. Wszystko udało nam się kupić w sklepie FISHKON WĘDKARSTWO wedkarstwo.fishkon/pl/. Ich oferta jest szeroka, bez problemu znalazłam w niej wszystkie interesujące mnie produkty, a ceny mają korzystne, polecam.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: nosleep »

Ja bardzo lubię jeździć na rowerze. Od kiedy wyprowadziliśmy się za miasto bardzo dużo jeżdżę. Ostatnio zastanawiam się nad zakupem specjalnej odzieży dla kolarzy, która sprawia, że jazda rowerem, szczególnie na długie dystanse jest bardziej komfortowa. W artykule nalinisklep/pl/blog/aktualnosci/odziez-dla-kolarzy-rodzaje-elastycznych-wkladek-kolarskich.html znalazłam podpowiedzi, co warto kupić, by wygodniej jeździć rowerem.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: akacja56 »

Ja lubię od czasu do czasu wyjść do kina czy teatru teatrkomedia/pl/ . Akurat teatr komediowy jest bardzo rozrywkowy, a więc takie hobby czytanie książek, a potem oglądanie w teatrze spektaklu lub w kinach filmu sprawdza się najlepiej.

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: kendal »

Mi największą przyjemność sprawia sztuka, więc gdy tylko mam okazję biorę udział w wydarzeniach organizowanych przez spotkaniakultur/com/ Teraz co prawda jest zamknięte ze względu na panującą pandemię, ale jak tylko wszystko wróci do normy - będę tutaj pierwszą klientką!

ODPOWIEDZ