Robot sprzątający na mokro

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: Clamor »

Poszukaj też ofert na różnych portalach ogłoszeniowych. Choćby tu https://pokato.pl/dom-i-ogrod
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

cesia
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:37 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: cesia »

Zupełnie nie wiem, gdzie dostaniesz takie urządzenie, ale może zerknij na ofertę firmy Clean24 . Oni mają wszystko, co potrzeba do sprzątania i są to zarówno środki czystości jak i różne akcesoria i odkurzacze. Dopiero przeglądam dokładnie ich ofertę, ponieważ chcę zrobić zamówienie. Koleżanka do nich często zagląda i kupuje co potrzeba. Twierdzi, że asortyment jest doskonały.

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: suri »

A może poszukaj w sklepie Beskidzkie Centrum Czystości APEKS w Tychach bcc-apeks/pl/? Ja tam kupiłam wiele sprzętów sprzątających, mają szeroką gamę dostępnych u siebie produktów od dobrych producentów, a przy tym mają też też fajne ceny, więc opłaca się tam robić zakupy. Ja tam całkowicie zaopatrzyłam moja firmę sprzątającą, więc wiem, co mówię, polecam :).

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: marysia8383 »

My i w domu, i w firmie mamy teraz takie mopy leifheitsklep/pl/pl-pl/blog/porady-sprzatanie/mop-parowy-a-dezynfekcja-przestrzen. Teraz czuję, że mam porządnie posprzątane. Wirusy nam nie straszne.

kendal
Posty: 691
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: kendal »

Słuchajcie, a co ze środkami czystości? Z jakich marek korzystacie? Ja zastanawiam się właśnie nad ofertą Proformula - czytałam bardzo pochlebne opinie na ich temat, ale zanim dokonam zakupu, chciałabym także poznać waszą opinię na ten temat.

saymyname
Posty: 211
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: saymyname »

A czy nie lepiej byłoby postawić na jakąś dobrą firmę sprzątającą? No, bo wiecie dobry sprzęt do czyszczenia swoje kosztuje, a ostatecznie wszystkich porządków i tak nam nie wykona. Zastanawia mnie czy nie zgłosić się do firmy blisco/pl/sprzatanie-mieszkan/ , bo też mam dosyć bałaganu.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: litovelek »

Ja mam braave i jest naprawdę spoko :) Ładnie i dokładnie myje, roomba odkurza wszystko sie super synchronizuje :)

kobietki33
Posty: 830
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: kobietki33 »

Poratuję tylko częściowo - w zakresie pralni. Pralnia pralnia-warszawianka/pl/, która jest wybierana przeze mnie o jakiegoś czasu nigdy mnie nie zawiodła. Poszedłem w kierunku znalezienia złotego środka między jakością i ceną. Trzeba jednak podkreślić, że tą pralnię w Warszawie można z czystym sumieniem polecić. Testowałem wiele, jednakże dosyć trudno było znaleźć coś optymalnego, dopóki nie odkryłem warszawianki. Na pewno konkurują jakością - nawet największe zabrudzenia potrafią usunąć.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: litovelek »

Jeżeli również szukacie dla siebie ułatwień to warto postawić na solidną firmę sprzątająca. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci abyś również odwiedził ofertę grupavip/com/pl/oferta/czyszczenie-dywanow-i-wykladzin w którym znajdziesz ich naprawdę szeroki wybór z różnymi opcjami ale też szerokich widełkach cenowych.

kendal
Posty: 691
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Robot sprzątający na mokro

Post autor: kendal »

Co do sprzątania, to ja od dłuzszego czasu zastanawiam się nad ofertą Airozone i ozonowaniem pomieszczeń w domu. Jak myślicie, to dobry pomysł? Wydaje mi się, że teraz wiosną jest idealny moment na tego typu działania właśnie.

ODPOWIEDZ