Jak się reklamować

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: roomia »

Uważam że billboardy są bardzo skuteczną formą reklamy. Jeśli się zdecydujecie na taką właśnie, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy znajdzreklame/pl , która posiada powierzchnie reklamowe do wynajęcia usytuowane w najbardziej ruchliwych miejscach

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: Uraja59 »

Ja korzystam od wielu lat z formy reklamy w postaci kampanii mailingowych. Pomaga mi w tym prosta i intuicyjna aplikacja. Konkretnie to chodzi mi tutaj o https://freshmail.pl/ . Posiadają nawet darmowy okres próbny, dzięki czemu będziecie mogli wypróbować narzędzie na własnej firmie. Jest to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, dostępna dla każdego. Polecam tam zajrzeć.
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Jak się reklamować

Post autor: maui »

Super opcją i do tego całkiem prostą jest reklama na samochodach. My wybraliśmy taką opcję, bo fajnie działa na rynku lokalnym. Naszą reklamę na samochodach (to są loga, info o firmie, namiary, itp.) zajęła się firma Mega Oklejanie z Warszawy i mogę ich śmiało polecić każdemu megaoklejanie/pl/oklejanie/. To świetna firma, są rzetelni, zlecenie wykonali nam w założonym terminie i w korzystnej cenie, polecam.

aklinka
Posty: 298
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: aklinka »

Wiesz, nie ma uniwersalnych metod reklamy, wszystko zależy od tego jaka jest sytuacja na rynku, jaką firmę prowadzisz i co tak naprawdę chcesz uzyskać. Zdecydowanie polecam skontaktować się pierwszej kolejności z agencją reklamową virtualpeople/pl/kontakt i omówić szczegóły odnośnie marketingu

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: marysia8383 »

Internet, internet i jeszcze raz internet. Jak nie wiesz jak zacząć, polecam zajrzeć tutaj fabrykamarketingu/pl/content-marketing . Wszystko masz opisane i wyjaśnione. Od dawna już powinnaś zaistnieć w sieci, pamiętaj konkurencja nie śpi.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: Aśka »

Najlepiej online i juz :) ja jeszcze dodatkowo zainwestowałam w kampanie marketingu szeptanego i adwords na semseomarketing/pl/ co wy na to powiecie ? jest to bardzo fajna sprawa moim zdaniem i skuteczna, zwłaszcza jak macie kampanie długofalową. Najlepsza jest własnie roczna albo kilkumiesieczna.

Vaksa
Posty: 7
Rejestracja: śr wrz 30, 2020 1:06 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: Vaksa »

To fakt, u mnie najlepiej sprawdzają się gadżety reklamowe. Zamawiam często gadżety biurowe od studiosiedem/com/pl/kategoria-gadzety-biurowe,6.html Robią mi zawsze coś na specjalne zamówienie - na produktach umieszczają logo mojej firmy, numer telefony czy adres. A klienci, których obdarowują są zadowoleni z jakości wykonanego gadżetu i faktu, że najczęściej jest on praktyczny i użyteczny. Przez lata nauczyłam się, że nawet najmniejszy i najbardziej banalny podarunek sprawia, że klient powraca i chętnie też poleca mnie innym :)

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: wiktoriaula »

Myślę, że warto w takiej kwestii zaufać profesjonalistom, którzy stworzą dla was najlepszy baner, który będzie przyciągał wzrokiem dużą ilość potencjalnych klientów. Na stronie litex/pl/artykuly/jak-zrobic-dobry-baner-reklamowy/ znajdziecie mnóstwo rad i wskazówek, które są bardzo przydatne w tej kwestii. Pamiętajcie, że dobry baner reklamowy powinien przyciągać wzrokiem i zachęcać do poznania firmy.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: roomia »

Zależy od budżetu, branży i celu jaki chcemy osiągnąć -na tej podstawie dobieramy reklamę. Jak to branża gastronomiczna to polecam jednorazowe drewniane sztućce z nadrukiem - doskonała promocja firmy

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: Annika »

Na pewno warto zgłosić się do profesjonalnej agencji reklamowej, bo oni najlepiej rozreklamują waszą firmę. Mega fajna agencja reklamowa z Lublina współpracująca z klientami z całego kraju to Arfa arfa/pl/ Działają solidnie, terminowo i stawki mają w porządku, nam się z nimi bardzo dobrze współpracuje.

ODPOWIEDZ