Portal z ogłoszeniami

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: nata29 »

Wszystko zależy jakie ogłoszenie konkretnie chcesz dodać. Różnych portali jest naprawdę wiele. Na pewno warto sobie zerknąć tutaj: darmowe ogłoszenia o pracę (serwis ogłoszeniowy FACHPRACA). Jeśli poszukujecie pracownika, to myślę, że właśnie w tym miejscu warto zaprezentować swoją ofertę. Każdego dnia zagląda tam mnóstwo osób.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: akacja56 »

Jeżeli chodzi o zagraniczne ogłoszenia związane z budowlanką to warto zajrzeć na propozycje na globelus/pl/oferty-pracy/budownictwo . Mają tam wiele sprawdzonych ofert pracy, które na pewno sprawdzą się z wieloma propozycjami.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: Domis3223 »

Mnie było szkoda czasu na przeglądanie tysiąca ogłoszeń, więc skorzystałam z agencji, która wybrała dla mnie nieruchomości na Costa Blanca pasujące do moich wymagań i preferencji określonych we wcześniejszej rozmowie.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: HalinkaKalinka »

Jeśli szukacie fajnych ogłoszeń o pracę, a najlepiej ogłoszeń za granicą to polecam polandworkforce/com/praca-za-granica/ ;) Możecie dzięki temu znaleźć pracę w Holandii, Francji lub Niemczech! Dzięki agencji uda Ci się zatrudnić w bezpiecznej i legalnej firmie.

kobietki33
Posty: 830
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: kobietki33 »

Też chciałabym was zapytać gdzie szukacie pracy w sieci. Ja już powoli trace nadzieję, że znajdę jakąkolwiek pracę :(

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: Majeczka8 »

A tutaj Geopraca - Ostrów Wielkopolski już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie rozejrzeć się na tym portalu. Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji zatrudnienia. Uważam, że warto przede wszystkim weryfikować wynagrodzenie, aby później się nie rozczarować. Trzeba wiedzieć, ile będzie się dostawać na konto pieniędzy.

kendal
Posty: 691
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: kendal »

Miejsc na znalezienie pracy jest bardzo dużo, trzeba tylko wiedzieć gdzie konkretnie szukac. Jak dla mnie to w MG Solutions pojawia sie bardzo dużo fajnych ogłoszeń o prace i zdecydowanie jest tam w czym wybierać.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: camio »

Moja znajoma zamieszcza czasem darmowe ogłoszenia o pracę na róznych portalach.

saymyname
Posty: 211
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: saymyname »

Ach ta praca człowiek szuka i szuka i czasami bardzo trudno jest znaleźć coś konkretnego. A czy znacie jakieś sposoby na dodatkowy zarobek? W jaki sposób sobie przykładowo wy sobie dorabiacie- zdradzicie mi? Pytam, ponieważ szukam czegoś wiecie dodatkowego...

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: roomia »

Jeśli chodzi o portal z ogłoszeniami o pracę to szczerze polecam medbra.in/ , gdzie dostępne są oferty pracy dla osób związanych z branżą medyczną. Są one z całej Polski

ODPOWIEDZ