Jakie jest wasze hobby

samssa
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:12 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: samssa »

wkręciłam się w prace diy, to daje mi ogromną satysfakcję, żeby sobie ułatwić pracę postanowiłam kupić solidną wiertarko-wkrętarkę, znalazłam na allegro świetną okazję, sprzęt od ryobi one+ w zestawie z akcesoriami m.in. końcówkami i kluczasami nadaowymi

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: grama »

Też kiedyś robiłam takiego typu prace, ale od jakiś dwóch lat mamy na działce za domem staw i pokochałam wędkowanie. Lubimy sobie wieczorami z mężem pójść na ryby, większość wypuszczamy, ale już na przykład na święta rybkę mamy swoją :).Wędki i cały osprzęt kupiliśmy w sklepie FISHKON WĘDKARSTWO wedkarstwo.fishkon/pl/. Tam było z czego wybiera, mają fajna ofertę, korzystne ceny, a sprzęt działa super, polecam serdecznie.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: Clamor »

Ja interesuję się pływaniem. Wszystko dzięki tej atrakcyjnej ofercie nauki pływania https://trimasters.pl/kurs-plywania-warszawa/ . Skutecznie nauczyli mnie pływać, a to jest naprawdę ciężkie. Z pewnością wyślę tam również swoje dzieciaki jak dorosną.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: aldona »

A czy znajdę tutaj jakiegoś moto wariata który pomoże mi w wyborze kasku na motocykl?

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: modnisia34 »

Aldona jasne że znajdziesz :D Jak chcesz kupic w dobrej cenie kask motocyklowy który z pewnościa będzie spełniac wszelkie wymagania bezpieczeństwa to polecam Ci się zainteresowac stroną motoklan/pl/nasze-sklepy Znajdziesz tutaj najwiecej dobrych ofert a dodatkowo posiadają ciekawe obniżki

kobietki33
Posty: 829
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: kobietki33 »

Jak być szczęśliwym nie robiąc niczego? Jesteście ciekawi? Jeśli tak zajrzyjcie na stronę taniaksiazka/pl/wiedzma-droga-do-siebie-amanda-yates-garcia-p-1480502.html. Pani Bukowa to kobieta w nieokreślonym wieku, każdy jej kolejny związek to pasmo porażek, praca nie daje jej satysfakcji, na szczęście wina nigdy brak ;)

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: litovelek »

Palenie shishy to jest naprawdę fajna sprawa, zwłaszcza jak ktoś lubi ogólnie palić tytoń albo chce się po prostu przestawić na palenie czegoś innego :) Sama tez tak zaczynałam i zakupiłam sobie konkretne produkty w internecie, teraz jeszcze poczytałam sporo ciekawych i fajnych rzeczy na sziszownik/pl/wegielki-do-shishy-wszystko-co-powinienes-o-nich-wiedziec/ przynajmniej wiem jak dbać o shishe, co robić, żeby była cały czas zdatna do użytku, żeby dawała dobry dymek :) 

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: mamonka »

Ja lubię robić na szydełku. :) To mnie bardzo uspokaja, a poza tym zawsze mogę zrobić coś, co się przyda w domu. :) W sklepie wloczkowyswiat/pl/ kupuję przepiękne włóczki, w sam raz na czapki, a nawet i kocyki. :)

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: profesjonalna »

Ja tam lubię swoją pracę i wiem, że to jest moje hobby, ale chcę też od tego się troszkę odciąć. Dlatego szukam sobie czegoś innego. Mąż mnie ciągnie do szkoły w Gdańsku. Chodzi o najlepszą szkołę tańca Siemanko siemankostudio/pl/ . Mamy się uczyć salsy. To dość wymagające, ale myślę, że warto spróbować.

kobietki33
Posty: 829
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Jakie jest wasze hobby

Post autor: kobietki33 »

Generalnie moim zainteresowaniem jest historia. Często sobie do snu słucham o różnych wydarzeniach z przeszłości. Lubię historię polski i ostatnio się zainteresowałem numizmatyką. Fajnie to można połączyć bo na skarbnicanarodowa/pl/inne-metale/medale-okolicznosciowe jest spory wybór monet upamiętniających rożne wydarzenia

ODPOWIEDZ