Krzesła do jadalni

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Krzesła do jadalni

Post autor: Dominika »

Hej, niedawno myślałam o przemeblowaniu salonu oraz wyodrębnieniu części jadalnej. Znalazłam super oferty stołu oraz krzeseł na stronie taniomania/pl/t/tanie-krzesla . Udało mi się stworzyć przytulną jadalnię, dzięki której święta spędzimy tym razem u nas w większym gronie.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Krzesła do jadalni

Post autor: Draksa1981 »

W jadalni mieliśmy drewniane krzesła, które po pewnym czasie bardzo nie porysował. Po dwóch latach farba zaczęła schodzić i bardzo brzydko wyglądały. Na szczęście udało nam sie kupić dobrą farmę do powierzchni drewnianych, która uratowała nasze meble. Znaleźliśmy ją dzięki stronie altax/pl/produkty/emalie/. Była to emalia do drewna w kolorze białym. krzesła wyglądają jak nowe.

Lana
Posty: 203
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Krzesła do jadalni

Post autor: Lana »

Mi w oko wpadł ten model dutchhouse/pl/meble/fotele-i-krzesla/krzesla/krzeslo-barbara-niebieskie . Mega fajny design i ten kolor.... Rzuć okiem na te krzesła. Myślę, że będą idealne. Do tego ten turkus to prawdziwy hit teraz. Na blogach wnętrzarskich można spotkać także kanapy i fotele w tym kolorze.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Krzesła do jadalni

Post autor: Draksa1981 »

Razem z mężem stwierdziliśmy, że na krzesłach do jadalni nie będziemy oszczędzać, gdyż bardzo dużo na nich siedzimy, więc musza być wygodne. Bardzo ładne krzesła tapicerowane z wyprofilowanym oparciem, udało nam się znaleźć na stronie edinos/pl/. Przy okazji od razu zakupiliśmy tam nowy stół, który ma funkcję rozkładania się.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Krzesła do jadalni

Post autor: ewaO »

Doskonały wybór solidnych mebli o dobrym designie oferuje sklep internetowy LIVING STORY livingstory/pl/produkty/krzesla.html Mają tam ogromny wybór mebli od mistrzów nowoczesnego designu, sprawdźcie sobie tę ofertę, jestem przekonana, że będziecie zadowolone. Ja mam od nich krzesła WRAP P L TS_N włoskiej marki MIDJ i oceniam je jak najlepiej, pięknie wyglądają i sa mega wygodne, to był super wybór.

furka
Posty: 523
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Krzesła do jadalni

Post autor: furka »

Jeżeli kupujecie krzesła do jadalni, zastanówcie się czy dobrym pomysłem do nich nie byłby pokrowiec na siedzisko krzesła. Ja jestem zadowolona z takiego rozwiązania ponieważ zamówiłam je na stronie sfmeble/pl/c/pokrowce-i-siedziska-na-krzesla-akcesoria-jadalnia/ za nieduże pieniądze, a komfort jest o wiele większy. Polecam.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Krzesła do jadalni

Post autor: jula »

Mi dzisiaj w oko wpadł ten stół z szufladą swiatdomu/com/oferty/stol-z-szuflada Zastanawiam sie nad zamówieniem go do naszego domu. Bardzo lubię takie nietypowe meble :)

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Krzesła do jadalni

Post autor: Draksa1981 »

Ja potrzebowałam na szybko dokupić kilka krzeseł do jadalni na rodzinną imprezę i na szczęście udało mi się je znalęźć w ikea targówek. Nawet nie musiałam zbyt długo szukać, bo znalazła identyczny model jak te, które miałam do tej pory. Szare tapicerowane.

zuzula12
Posty: 1552
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Krzesła do jadalni

Post autor: zuzula12 »

A może ktoś z was szuka wieszaki do przedpokoju ?? Ja je zmawiałam na sklepu zawieszalnia. To oni mają ogromny wybór dodatków akcesoriów do domu i to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Zobaczcie na pewno coś tutaj wybierzecie. Polecam.

kajaa
Posty: 191
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Krzesła do jadalni

Post autor: kajaa »

do jadalni marzą mi się takie krzesła jak tu mają swiat-krzesel/pl/pol_m_Biuro-Lokal_Krzesla-bankietowe-244.html chodzi mi dokładnie o te bezbarwne z podłokietnikami. Mam marmurowy stół i mam wrażenie że super by to go eksponowało bo nie chciałabym żeby nie był widoczny spod krzeseł np w kolorze czarnym.

ODPOWIEDZ