Catering - jaki?

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Catering - jaki?

Post autor: Uraja59 »

Witam. Poszukuję jakiejś naprawdę dobrej usługi cateringu. Dalibyście radę coś polecić w tym temacie? W Sieci znalazłam na przykład to http://www.stereocatering.pl/oferta-cateringowa Myślicie, że będzie to dobra ofera?
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Catering - jaki?

Post autor: Fabia »

Jeśli zależy Ci na świeżym, różnorodnym i z dobrej jakości produktami cateringu to mogę polecić firmę Miód Malina. Nie wiem w jakim mieście mieszkasz, oni sa w kilku, na pewno w stolicy. A to ich Facebook: facebook/com/miod.malina.catering/
Na podwieczorki dają czasami ciacho :) Robią pyszne sałatki i mają ciekawe pomysły na rybkę

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 521
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Catering - jaki?

Post autor: Gacei54 »

Szczerze, jeżeli chodzi o dobry catering w Gdańsku to zdecydowanie polecam wam tą stronę https://easycatering.pl/pl/blog/catering-gdansk/ . Są to specjaliści w swoich fachu, którzy dbają o każe nawet najmniejsze szczegóły podczas realizacji zamówienia. Gorąco polecam każdemu!
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

daga
Posty: 207
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Catering - jaki?

Post autor: daga »

Jeśli mam powiedzieć szczerze, to nie za bardzo wiem, jaki macie catering wybrać, bo dużo jest propozycji w sieci, a możecie, tak jak i ja, od znajomej dostać polecenie. Mi akurat powiedziano, że AfterFit afterfit-catering/pl/bydgoszcz to dobry catering i chyba im zaufam, skoro mojej wybrednej koleżance podszedł ;) .

Awatar użytkownika
TeraNegron
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 12, 2020 6:30 pm

Re: Catering - jaki?

Post autor: TeraNegron »

Na pewno z tego skorzystam. Z doświadczenia wiem, że takie oferty są bardzo przydatne.
Rozkosz jest jak pszczoła - miodu trochę, a żądła i boleści wiele.

ODPOWIEDZ