Fundamenty w domu

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Fundamenty w domu

Post autor: jadzka »

Jak w temacie - poszukuję sprawdzonego systemu fundamentów... Dalibyście radę coś zasugerować? Co myślicie np. na https://parati.com.pl/ ?
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Fundamenty w domu

Post autor: moa »

Hmm, co do samych fundamentów to nie jestem pewna, ale mogę ci polecić kogoś do zrobienia wykopu pod fundamenty, firmę Inter-Styl z Łodzi uslugiminikoparkalodz/pl/oferta/wykopy. To bardzo porządni ludzie, mają atrakcyjne ceny, usługi wykonują na czas, szybko i solidnie. Fajnie się można z nimi dogadać, są zdecydowanie godni polecenia.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Fundamenty w domu

Post autor: grama »

U nas pracami ziemnymi zajęła się firma Verent z Warszawy verent/pl/uslugi/. To bardzo rzetelna firma, mają u siebie i wynajem maszyn, ale również właśnie prace ziemne. Mają super ceny i dobrze pracują. Z nimi nie trzeba się martwić, że źle wykonają pracę, polecam ich serdecznie.

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Fundamenty w domu

Post autor: zuzula12 »

Jeśli startujecie z budową domu to pewnie przyda wam się kurs o budowie domu taki kurs czy szkolenie to świetna sprawa. Jest tam wszystko co trzeba wiedzieć różne możliwości i porady. Skorzystajcie z takiej opcji. Zachęcam.

romek2322
Posty: 1016
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Fundamenty w domu

Post autor: romek2322 »

Kumpel na przykład powiedział mi o płyta fundamentowa . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta dla wielu osób.

ODPOWIEDZ