Dekoracje

jankat
Posty: 199
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Dekoracje

Post autor: jankat »

Jeśli szukacie sprawdzonych pomysłów na aranżację salonu to na moj-styl/pl/stylowy-salon/ znajdziecie wiele wskazówek, w jaki sposób urządzić stylowy salon.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Dekoracje

Post autor: Pańcia »

organizując wesele też trzeba się napracować przy tych wszystkich dekoracjach. Uważam jednak że taki slow wedding , to jest bardzo dobry pomysł. Obcowanie z naturą jest bardzo popularne.

kendal
Posty: 694
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Dekoracje

Post autor: kendal »

Co do dekoracji weselnych, to ja zostawiam wam namiar na sklep slubnezakupy/pl/ w którym sama zrobiłam ogromne zamówienie. Mają balony, pudełka na obrączki, konfetti - no po prostu wszystko! Ja wybrałam wszystko w złocie, ale inne kolory też znajdziecie.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Dekoracje

Post autor: brukselka »

a powiedzcie, czy w swieta dekorujecie jakos dzieciakom pokoj? ja tak sobie pomyslalam, ze na najblizsze swieta zamowie takie mini choinki choinkidecorland/pl/oferta/choinki-mini/ :)

Lana
Posty: 205
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Dekoracje

Post autor: Lana »

Niedawno przeglądałam gazetki z modnymi dodatkami dekoracyjnymi i widziałam, że modne są teraz panele akustyczne, które w dodatku mogą wyglądać ładnie. Na przykład te mebleimaterace/pl/p/panele-dekoracyjno-akustyczne/ . Mają piękny wzór, a dodatkowo można mieć świetną akustykę w mieszkaniu. To bardzo ciekawy dodatek.

kendal
Posty: 694
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Dekoracje

Post autor: kendal »

Ja co rusz dokupuję nowe dekoracje do swojego domu :) Zmieniam cały klimat na boho i naprawdę mi się to podoba! Zastanawiam się jeszcze nad zakupem tych stolików kawowych dilala/pl/bambusowe-stoliki-kawowe-boho-bamboo-zestaw bo bardzo ładnie wygląda ten bambus. Ktoś z was już je kupował?

Klaudia M.
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 27, 2020 9:10 am

Re: Dekoracje

Post autor: Klaudia M. »

Dla mnie idealną dekoracją i dopełnieniem reszty są świece. Szczególnie sobie cenie świece zapachowe, które kupuje tutaj sklep.bispol/pl/shop/swiece-zapachowe :)

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Dekoracje

Post autor: lunka »

Można mieć dzisiaj przeróżne pomysły na dekoracje w swoim domu. Tutaj sklep.cermax/com/pl/pl/ też kupimy doniczki i osłonki na kwiaty. Rośliny są świetną dekoracją w salonie, ale nie tylko. Można kupić i większe i mniejsze.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Dekoracje

Post autor: emeraldlady »

A co sądzicie o dekoracjach do ogrodu? Lubicie czy wolicie stan surowy? Zastanawiam się nad zakupem takiego rowerka: edinos/pl/stojak-na-rosliny-w-ksztalcie-roweru-lorin

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Dekoracje

Post autor: sowwa »

teraz urządzam taras i kupiłam sobie takie lampiony sferis/pl/lampion-solarny-led-activejet-aje-robinia-p705583 są super, bardzo mi się podoba jak sie prezentują

ODPOWIEDZ