opinie o meblach z George Azzar

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: camio »

A wiecie gdzie dostanę takie używane meble za darmo? Potrzebuję do pewnego projektu :)

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: dixii »

dziewczyny chciałam tylko napisać, ze dotarło do mnie zamówienie z George Azzar :) mega sprawnie i szybko, wszystko się zgadza a meble wyglądają na żywo dużo lepiej niż w katalogu :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: haanka »

dziewczyny chciałam tylko napisać, ze dotarło do mnie zamówienie z George Azzar :) mega sprawnie i szybko, wszystko się zgadza a meble wyglądają na żywo dużo lepiej niż w katalogu :)
super, bardzo się cieszę, ze jesteś zadowolona i że przy okazji i ja mogłam w czymś pomoc :) w wolnej chwili daj znac co zamówiłaś :) Pozdrawiam!

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: Lana »

Nigdy nie słyszałam o tym producencie mebli, ale za to mogę polecić swój sklep. Mówię o nich promykmeble/pl/c/meble-tapicerowane/ . Zamówiłam tam kanapę do salonu i efekt jest powalający. Salon wygląda o niebo lepiej, jest przestronniej, ale z charakterem. Nareszcie mogę powiedzieć, że mam elegancki i modny pokój dla całej rodziny.

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: Inaka »

Skoro mówimy o sklepach z meblami, to ja mogę polecić ich aurameble/pl/28-meble-skrzyniowe . Sama zamówiłam u nich meble do salonu i jestem zachwycona jakością i stylowym wykonaniem. Mój salon zyskał wręcz luksusowy wygląd. Dodam, że cena mebli była przystępna. W sklepach na mieście zapłaciłabym za nie pewnie dwa razy więcej.

Michaszka
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:20 pm

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: Michaszka »

Jak do tej pory to nie miałam okazji spotkać się z takimi meblami ale wszystko jeszcze przed nami. Bo okazało się, że musimy kupić nową szafę gdyż stara niestety uległa zniszczeniu podczas transportu. Więc od razu zaczęliśmy poszukiwania nowej szafy. Mi się spodobało kilka szaf stąd taniomania/pl/t/tanie-szafy Mają tam bardzo duży wybór szaf w bardzo dobrych cenach

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: AniaSania »

Meble muszą być solidne ale i nowoczesne. W sieci kupicie też teczki męskie Wrocław. Dla mnie to doskonałe akcesoria do pracy.

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: zuzula12 »

Co sądzicie o zakupach przez internet i jak często z nich korzystacie? Według mnie jest to świetne, z którego sam bardzo często korzystam. Ostatnio zakupiłem sobie kontenerki do biurek do mojego domowego biura. Według mnie mają bardzo dobre ceny.

ODPOWIEDZ