Opony

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Opony

Post autor: Pańcia »

NO na pewno warto wymienić opony z zimowych na letnie. Teraz w czasie pandemii, zastanawiałam się czy jest taka możliwość. Ale w Grodzisku Mazowieckim można tutaj facebook/com/gregorsewispl/ spokojnie wymienić opony z zachowaniem wszelkiej ostrożności.

Awatar użytkownika
TeraNegron
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 12, 2020 6:30 pm

Re: Opony

Post autor: TeraNegron »

Mi się to nie przyda, ale wiem, że inni na pewno skorzystają. Sam to polecę znajomym.
Rozkosz jest jak pszczoła - miodu trochę, a żądła i boleści wiele.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Opony

Post autor: moa »

Ja w celu wymiany opon, czy kupna nowych (a raz zdarzyło mi się także w celu naprawy opony) jeżdżę tylko do Serwisu Ogumienia w Prudniku Kuliszewski Wulkanizacja serwisogumieniaprudnik/pl/oferta. Tam mają świetne ceny, super fachowców, no i fajny wybór opon dobrej jakości. Ten serwis zdecydowanie polecam.

Kamila
Posty: 386
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Opony

Post autor: Kamila »

A czy ktoś z Was był kiedyś w takiej sytuacji, że musiał skorzystać z mobilnego serwisu opon, na przykład takiego, o jakim mowa na stronie internetowej mobilnyserwis24h/pl/? Jak długo firmie takiej zajął przyjazd na miejsce? Jak długo trwała naprawa? Czy ogólnie byliście zadowoleni z takich usług?

Michaszka
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:20 pm

Re: Opony

Post autor: Michaszka »

Zastanawiam się nad tym gdzie kupujecie zazwyczaj opony do swoich samochodów? Bo założę się, że każdy z Was ma tam jakiś swój bardziej sprawdzony sklep z oponami. Podpytałam się znajomego i on podesłał mi tego linka ceneolokalnie/pl/lodz/opony-letnie gdzie sam zamawia opony do swoich samochodów. Także musze zajrzeć co tam mają ciekawego i być może uda mi się znaleźć opony idealne do swojego autka.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Opony

Post autor: litovelek »

ja teraz opon nie kupuję teraz to głównie planuję udac się w podróż karawanem Fajną opcję oferuję na facebook/com/icamppolska/ Mają dobre ceny i wysokiej jakości produkty moim zdaniem, do tego naprawde nie jest drogo, oferty lux

ODPOWIEDZ