Strona internetowa - Bydgoszcz

korka
Posty: 263
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Strona internetowa - Bydgoszcz

Post autor: korka »

Gdzie w Bydgoszczy można zlecić stworzenie strony internetowej? orientujecie się może?

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Strona internetowa - Bydgoszcz

Post autor: brukselka »

Jest taka jedna dobra firma, tworzenie stron internetowych bydgoszcz , korzystałam, bardzo sobie chwale, pełna profeska

kendal
Posty: 694
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Strona internetowa - Bydgoszcz

Post autor: kendal »

Ja korzystam z usług agencji interaktywneji, która zrobiła dla mnie firmowa strona internetowa polecam ją wszędzie. Jestem zadowolonym klientem, pomagają mi w prowadzeniu sklepu internetowego, kampaniach, pozycjonowaniu i ogólnie w obraniu strategi :)

zuzula12
Posty: 1557
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Strona internetowa - Bydgoszcz

Post autor: zuzula12 »

Ja znam i polecam firmę Radex to oni zajmują sie tworzenie stron internetowych oraz tworzeniem sklepów internetowych w różnych systemach. Mają świetną ofertę i sa polecaną profesjonalną firmą z którą warto współpracować.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Strona internetowa - Bydgoszcz

Post autor: modnisia34 »

Zamiast zlecać tworzenie strony zewnętrznej firmie lepiej będzie jak skorzystasz z pakietu usług domeny/pl/ gdzie masz hosting, szyfrowanie SSL, pocztę firmową i kreatora stron właśnie. Dzięki nim łatwo sobie poradzisz z budową i zarządzaniem swoją witryną no i oszczędzisz sporo pieniędzy.

Lana
Posty: 203
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Strona internetowa - Bydgoszcz

Post autor: Lana »

Podpytaj w firmie Internetowe strony Są co prawda z Łodzi, ale myślę, że będą mogli pomóc. Tutaj g.page/internetowe-strony-www ich znajdziesz. Mają bardzo ciekawe portfolio. Są kreatywni i mają duże doświadczenie. Do tego solidni i terminowi. Cennik - bardzo konkurencyjny moim zdaniem. A strony, które robią są nie tylko estetyczne, ale też bardzo funkcjonalne.

kajaa
Posty: 191
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Strona internetowa - Bydgoszcz

Post autor: kajaa »

Ja tez ostatnio coraz częściej myślę o firmowej stronie internetowej. Do tej pory działałam głównie na portalach społecznościowych. Dzisiaj trafiłam na forpsi/pl/wpready/ i chyba skorzystam z oferty. Bez problemu można założyć tam stronę www na WordPress. Są udostępnione wszystkie niezbędne narzędzia, nowoczesne rozwiązania, aktualizacje i pomoc techniczna.

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: Strona internetowa - Bydgoszcz

Post autor: offensive »

Niezależnie od miasta hosting możemy zamówić przez internet - ja tak zrobiłam. Po przejrzeniu ofert kilku firm zdecydowałam się na hosting stron www od firmy mhw/pl/hosting. Mając pomysł na założenie dwóch blogów potrzebny był stabilny hosting, a mhw mi to gwarantuje. Przez ponad rok nie miałam żadnych zacięć, albo przypadków, że strona nie działała.

ODPOWIEDZ