Przedpokój

Zaklinaska
Posty: 118
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Przedpokój

Post autor: Zaklinaska »

Do przedpokoju napewno przyda sie komoda, sama mam, to genialny mebel,aby w nim przechować rzezy ,których nigdy nie ma gdzie schowac, jak ktoś zainteresowany, to warto zajrzec na zfabryki/pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html

Klaudia M.
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 27, 2020 9:10 am

Re: Przedpokój

Post autor: Klaudia M. »

Wszystko zależy od tego jaki jest to przedpokój, sama ostatnio szukałam stylowych mebli do przedpokoju, przekopałam setki blogów, stron i sklepów internetowych. Sporo ciekawych inspiracji możesz znaleźć na stronie szynaka/pl/pl/pomieszczenia/przedpokoj. W ofercie są zarówno pojedyncze meble jak również i przepiękne i funkcjonalne zestawy w dobrych cenach

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Przedpokój

Post autor: jula »

Mi bardzo podobają się meble z tego sklepu vivaldimeble/pl Znajdziesz tam komody, sofy, stoły, krzesła itd. Ceny są bardzo przystępne. Jak będę się przeprowadzać do nowego mieszkania to na pewno kupię tam większość mebli :) Mam już nawet wybrane modele.

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Przedpokój

Post autor: zuzula12 »

Zakupy przez internet pozwalają oszczedzić wolny czas, dlatego coraz częsciej korzystam z takiej formy zakupów. Osobiście moge Wam polecić stronę plytki24/pl/plytki-w-formacie-80x80-cm , gdzie znajdziecie najróżniejsze płytki w dobrej cenie.

Julia66
Posty: 455
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Przedpokój

Post autor: Julia66 »

Na pewno warto teraz wybrać szafę do przedpokoju. U mnie jedyną opcją jest szafa narożna. Na stronie: superdomy.eu/jak-wybrac-szafe-narozna udało mi się znaleźć wpis, który podpowiada na co zwrócić uwagę kupując taką szafę. Ten artykuł naprawdę bardzo mi pomógł.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Przedpokój

Post autor: Dominiśka »

Ostatnio nawet zastanawialiśmy się jaką szafę dobrać do sypialni, na szczęście dzięki aplikacji komandor/pl może dobrać coś odpowiedniego. Na stronie zaprojektuj-wnetrze.pl/komandor-pl-twoj-pomocnik-w-aranzowaniu-wymarzonego-mieszkania/ znajdziecie bardzo dużo informacji na ten temat, także warto tutaj zajrzeć

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Przedpokój

Post autor: roomia »

W przedpokoju może znaleźć się np. zabudowana szafa. Pytanie jak duży on jest. Jeśli mamy do czynienia z narożnikami to wówczas warto postawić na taką narożną szafę 84studio/pl/ozdobna-szafa-narozna-3-pomysly/ . Jest to bardzo często spotykane rozwiązanie

kasiunia
Posty: 283
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Przedpokój

Post autor: kasiunia »

Mówi się ,że przedpokój jest pomieszczeniem, które powinno wyjątkowo okazale wyglądać... dlaczego ? - bo jest to pierwsze pomieszczenie, z którym stykają się nasi goście i na tej podstawie mogą ocenić całe nasze mieszkanie lub dom. Cały przedpokój mamy w bieli więc taki regał narożny - witek/pl/polki-i-regaly/regal-narozny-verona-v-15n-prawy.html bardzo nam spasował. pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Przedpokój

Post autor: Lana »

Mieszkam w domku jednorodzinnym więc problemu z aranżacją przedpokoju nie miałam. Jest to dość duże pomieszczenie. Ale wiem, że w blokach wiele osób ma z tym problem. Kilka lat temu, aby atrakcyjnie urządzić przedpokój trzeba było zrobić meble na wymiar. Teraz dostępne są różnego rodzaju wieszaki, komody, szafki, które dostosowane są do tak małych pomieszczeń jak przedpokój. Popatrzcie na modele dostępne tutaj topeshop/pl/ - małe, ale bardzo funkcjonalne meble, w nowoczesnym wydaniu. Myślę że się sprawdzą.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Przedpokój

Post autor: nosleep »

Aranżując przedpokój dobrze jest pomyśleć o ciekawym wykończeniu ścian. Ja ostatnio szukałam jakiś fajnych opcji i trafiłam na farbę dekoracyjną sabulador soft valpaint bbhomedecor/pl/sklep/farby-dekoracyjne/91-farba-dekoracyjna-sabulador-soft-valpaint-cena.html , dzięi której można uzyskać ścianę z metalizującym efektem. Farba ta dostępna jest w różnych kolorach, więc bez problemu dopasujecie ja do swojego pomysłu na aranżację.

ODPOWIEDZ