budowa domu

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: budowa domu

Post autor: nosleep »

Jeśli zbliżasz się do końca budowy domu to zastanów się nad sposobem wykończenia elewacji. Bardzo ciekawy efekt stali Cortenowskiej można uzyskać dzięki zastosowaniu farby dekoracyjnej klondike corten valpaint. Farba ta jest bardzo wytrzymała i doskonale sprawdza się do zastosowania na ścianach zewnętrznych. W filmie instruktażowym na stronie sklepu BB Home Decor znajdziecie dokładny opis sposobu malowania tą farbą.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: budowa domu

Post autor: Dominiśka »

Myśleliście może nad budową domu według projektu mgprojekt/com/pl/willa-parkowa-3 ? Akurat ten projekt najbardziej przypadł mi do gustu, wygląda fantastycznie, dlatego też chciałabym poznać wasze opinie. Co o nim myślicie?

Tarso
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 9:49 pm

Re: budowa domu

Post autor: Tarso »

Mi bardzo podobają się domy do sprzedania na portalach ogłoszeniowych, ale niestety na większość mnie nie stać. :(

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: budowa domu

Post autor: magiczna »

Tak sobie myślę, że dobrym pomysłem będzie jak najbardziej budowanie racjonalne, część rzeczy robicie sami i tak dalej. Dla mnie to oczywiste, dlatego będę szukać fachowca. ale w razie czego pomożemy też komuś bliskiemu. No, a jak już wszystko będzie gotowe, to na pewno agencja ochrony zgierz zajmie się naszym domem. Nie ma innego wyjścia.

agentka
Posty: 212
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: budowa domu

Post autor: agentka »

warto tez zadbac o bezpieczenstwo w domu. Na pewno nie zaszkodzi zamontowac czujniki, w fajnej cenie mozna kupic z Lanberga

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: budowa domu

Post autor: zuzula12 »

Według mnie inwestycja w instalację fotowoltaiczną pozwala na spore oszczędności, dlatego polecam Wam sprawdzić stronę sunking/pl/kalkulator-fotowoltaiczny/ . Znajdziecie na niej genialny kalkulator fotowoltaiki, który pozwoli Wam sprawdzić jaką moc instalacji potrzebujecie dla Waszego gospodarstwa.

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: budowa domu

Post autor: lunka »

Na budowie sprawdzi się także kontener biurowy z wc. Jak najbardziej budynki tego typu pozwolą na uzyskanie zadaszonego miejsca na budowie. Nie tylko na dużej budowie takie się sprawdzą.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: budowa domu

Post autor: daga »

Czy mieliście jakieś przeszkody podczas budowy swojego domu? Ja troszkę zaczynam się bać, że coś pójdzie nie tak. Tylko dlatego, że zawsze, gdy na czymś mi zależy coś idzie wbrew mojej myśli. Mój wymarzony dom ma wyglądać tak mgprojekt/com/pl/hiacynt-5, ale jak będzie wyglądać na końcu to się okaże,

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: budowa domu

Post autor: Zaklinaska »

Jeśli budujemy dom to z pewnością jest to spore wyzwanie. Nie tylko postawienie budynku w stanie surowym ale również wykończenie go aby dobrze się prezentował. Jeśli szukacie do wykończenia ładnej elewacji, to warto pomyśleć o płytkach elewacyjnych, kamiennych z piaskowca piasmar/com/fasady-i-elewacje-z-piaskowca Sama u nich zamawiaąm inaprade doskonała jakość. Piaskowiec Długopole ma ładna kolorystykę jasnożółtą. Można go polerować i wybłyszczać ze niczym nie odbiega w wyglądzie do marmuru. Naprawdę super to wygląda.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: budowa domu

Post autor: nosleep »

Nie ma co ukrywać, żeby budowa domu to jest duże wyzwanie. A ty pojęcia o tym jak zbudować dom systemem gospodarczym, po prostu nie macie czasu na budowę, to polecam skorzystania z profesjonalnej firmy budowlanej Altbud altbud-domy/pl/ , która oferuje wysokiej jakości domy kanadyjskie. Takie domy wykonuje się bardzo szybko, jest w całości wykonany z drewna i ma świetne parametry termoizolacyjne. Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda taki dom szkieletowy oraz na czym polega ta technologia budowy, to zachęcam do obejrzenia realizacji na stronie firmy Altbud.

ODPOWIEDZ