Ciekawe projekty domów

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Ciekawe projekty domów

Post autor: Pańcia »

W jakich miejscach zazwyczaj szukacie projektów domów? Stawiacie już na gotowe projekty czy chcecie by ktoś zaprojektował dla was dom od podstaw. Przed nami niedługo dylemat jeżeli chodzi o wybór projektu domu i przeglądaliśmy kilka fajnych w tej pracowni mgprojekt/com/pl/. Już kilka fajnych projektów wpadło nam w oko.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 512
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Ciekawe projekty domów

Post autor: Gacei54 »

Przy projektowaniu domu przyda się również projekt ogrodu. Takim zleceniem profesjonalnie zajmie się ta firma http://kepkaogrody.pl/ . Są to specjaliści w tej branży, którzy wykonują zlecenia z dbałością o najmniejsze szczegóły. Mój ojciec sam korzystał z ich usług parę miesięcy temu i był zachwycony. Profesjonalna obsługa i bardzo dobre wykonanie projektu to mocne strony tej firmy.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Ciekawe projekty domów

Post autor: modnisia34 »

Jak chcesz ruszać z budową to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest prosave/pl/ Znajdziesz tutaj odzież BHP która zabezpieczy Ciebie i współpracowników. Nie startowałabym z budową nie będac odpowiednio zabezpieczona, wypadki moga zdarzyć sie w każdej chwili.

Tarso
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 9:49 pm

Re: Ciekawe projekty domów

Post autor: Tarso »

Na pewno warto dobrze przemyśleć kwestię ogrzewania do domu. Ja osobiście miałem okazję korzystać z jkprojekt/pl/ przy zakładaniu instalacji gazowej i muszę powiedzieć, że było to dobre doświadczenie. Działają na terenie Śląska i okolic. Fachowa ekipa i terminowe wykonanie w - w naszych czasach to przecież bardzo ważne.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Ciekawe projekty domów

Post autor: saymyname »

A co z projektem ogrodu? Czy sami zajmiecie się aranżacją swojego ogrodu? Czy raczej postawicie na firmę? Jeżeli chodzi o mnie to ja już zaczęłam prace nad swoim ogrodem i to całkiem sama. Mam już pozasadzane kwiaty, a tera planuje tutaj martynasklep/pl zamówić dla siebie pergole, kratki i inne tego typu artykuły, które podkreślą wizerunek ogrodu.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Ciekawe projekty domów

Post autor: moa »

A kto wam robił schody? My skorzystaliśmy z usług producenta schodów Wróblewski Design z Kalisza wroblewskidesign/pl/blog/. Oni wykonali dla nas na zamówienie i na wymiar nowoczesne schody drewniane, wraz z ich balustradami. Bardzo dobrze się spisali, usługę wykonali w korzystnej cenie i zgodnie z ustalonym terminem. Jesteśmy w pełni zadowoleni z ich wykonawstwa, polecam.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Ciekawe projekty domów

Post autor: sepa »

Nasz dom w całości wykonała firma MARUX ze Świdnicy marux.eu/oferta/domy. Oni wykonali dla nas przepiękny dom z bali, całkowicie drewniany, ale spokojnie drewno jest odpowiednia zabezpieczone :). Dom jest całoroczny, zresztą mieszkamy w nim już dłużej i sprawdza się super. Latem jest chłodno, zimną ciepło, budynek pięknie wpisuje się w okolicę. Firma, która nam go zbudowała ma dobre ceny, pracuje terminowo i z wysokiej jakości drewna, nie mam im nic do zarzucenia, polecam.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Ciekawe projekty domów

Post autor: nero »

My kupiliśmy dom z 4 etapu na Osiedlu Bocian pod Warszawą od dewelopera Immobart z Piaseczna immobart/pl/. Dom jest w pięknym miejscu, bardzo przestronny, dobrze zaprojektowany z ogródkiem. Jestem nim zachwycona, nie sądziłam, ze znajdziemy tak wspaniałe miejsce do mieszkania w naprawdę dogodnej lokalizacji, polecam serdecznie.

maksa
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 08, 2020 12:09 pm

Re: Ciekawe projekty domów

Post autor: maksa »

A kto wam robił schody?
U nas schodami na miarę na zamówienie zajęła się firma ZIÓŁKOWSKI SCHODY, oni pracują na terenie województwa łódzkiego ziolkowskischody/pl/oferta/. Wykonali nam przepiękne schody drewniane, z bardzo solidnego drewna, sprawdzają się super. Firma dotrzymała wszystkich terminów, bez problemu poradzili sobie z zadaniem, a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Mogę ich śmiało polecić każdemu :).

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Ciekawe projekty domów

Post autor: flow »

Nasz dom zaprojektowało przedsiębiorstwo projektowo-instalacyjne INPRO Małgorzata Żyła z Żyrardowa uslugiprojektowezyrardow/pl/projekty-budowlane/. Wykonali kawał dobrej roboty. Nasz dom jest całkowicie dopasowany do naszych preferencji, a wiadomo, że wykonanie projektu indywidualnego nie jest wcale takim prostym zajęciem. Tu firma wykazała się ogromnym profesjonalizmem, projekt wykonali w terminie, dobrej cenie i jesteśmy nim zachwyceni, polecam.

ODPOWIEDZ