Recepty online

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Recepty online

Post autor: Pańcia »

na chwile obecną , najlepiej jest nie wychodzić z domu i siedzieć na tyłku by przypadkiem niczym niepożądanym się nie zarazić. Jeżeli potrzebujesz receptę to lepiej zgłosić się do zdalnaprzychodnia/pl/recepta-online i otrzymać ja po konsultacji z lekarzem niż niepotrzebnie sie narażać

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Recepty online

Post autor: pinkipa »

ja po recepty dzwonię do mojej przychodni, wystawiają e-receptę bez problemu, dostaję kod i w DOZie wykupuję, u nich jeszcze w tamtym roku była możliwość realizacji

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Recepty online

Post autor: sepa »

no własnie u mnie też to tak działa

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Recepty online

Post autor: zuzula12 »

Obecnie wizyta u lekarza jest dość problematyczna, dlatego moim zdaniem doskonałym rozwiązaniem są e-konsultację oraz e-recepty na stronie recepty24/com/e-recepta/ . Sam wielokrotnie korzystałem z tej opcji i szczerze polecam ją wszystkim zainteresowanym.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Recepty online

Post autor: jula »

Zdarzyło mi się już korzystać z recept online i faktycznie jest to bardzo wygodna opcja. Warto jednak wiedzieć, ze nie na wszystkie leki lekarz może wystawić taką receptę. Tutaj centrum-kore/pl/na-jakie-leki-mozna-otrzymac-e-recepte-online/ znajdziesz informację na jakie leki możliwa jest recepta online.

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Recepty online

Post autor: furka »

Zdrowie to nasz największy skarb, dlatego warto dbać o nie w najbardziej komfortowy sposób. Radamed umożliwia szybkie uzyskanie e-recept, e-zwolnień czy e-skierowań bez konieczności wychodzenia z domu. Szczegóły tych usług znajdziesz tutaj: https://radamed.pl/. To doskonała opcja dla osób, które cenią sobie swój czas i komfort.

ODPOWIEDZ