opinie o meblach z George Azzar

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

opinie o meblach z George Azzar

Post autor: dixii »

Hej wszystkim :) Czy ktoś z Was ma u siebie w domu czy biurze meble z George Azzar? Znalazłam ich ofertę a uwielbiam takie połączenie drewna z metalem i zastanawiam się jak u nich z jakością ?

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: yoolka »

ja mam biurko i stolik kawowy z tej firmy :) jakość super, widać, ze wszystkie meble robione są tu ręcznie ( pod wymiar ). Rzetelna i solidna firma :)

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o meble kupowane przez internet to ja będę w następnym miesiącu wymieniać na pewno komodę zamówie najpewniej na stronie jaką jest urokdrewna/pl/komody znalazłam tutaj bardzo dużo ciekawych mebli wykonanych z litego drewna, mam nadzieję że uda mi kupic również szafę.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: haanka »

też już robiłam zakupy w George Azzar i wrażenia są równie pozytywne jak u koleżanki wyżej :) dodam jeszcze od siebie, ze jako jedyna znana mi firma dają na swoje meble aż 100 lat gwarancji :) no i dostawa mebli do domu jest darmowa :)

Kamila
Posty: 386
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: Kamila »

A skoro już o meblach mowa, to czy orientujecie się może, gdzie można kupić duże, białe szafy w stylu skandynawskim? Póki co widziałam takie w sklepie internetowym sklepabcmeble/pl/474-szafy-biale, ale chętnie zobaczyłabym również inne ;) Gdzie powinnam zajrzeć?

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: dixii »

super, bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi a zwłaszcza te związane z George Azzar :) w tym tygodniu będę już składać zamówienie a potem niecierpliwie czekać na dostawę :) pozdrawiam! :)

soya
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: soya »

Niestety nie kojarzę tej firmy, ale ostatnio znalazłam taką firmę- pinio/com/pl/oferta/dla-nastolatka/szafa-dla-nastolatka . No i można tam znaleźć bardzo ładne meble do pokoju nastolatka i nawet najmniejszych dzieci. Można tam znaleźć praktyczne, ładne wyposażenie.

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: xiao »

hmm a ja uważam, że zakup mebli używanych to też dobry pomysł, nie każdego stać na to by kupować tylko i wyłącznie nowe produkty. sporo takich ogłoszeń znajdziecie np na serwisie ogłoszeniowym Pokato. Jak macie w domu coś, co już Wam się nie przyda a jest w dobrym stanie to też warto pomyśleć o tym by to sprzedać i w ten sposób podarować temu przedmiotowi drugie życie :)

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: bogna45 »

Uważam, że pufy to najlepsze rozwiązanie do małych mieszkań czy salonów. Ja też mam niewielki salon i wiem, że fotele by tam nie pasowały. Dlatego kupiłam pufy. Nie znam tego sklepu z tematu, ale koniecznie sprawdźcie sklep: aurameble/pl/46-pufy. Ja tam swoje zamówiłam i efekt jest niesamowity. Salon jest totalnie odmieniony za niewielką sumę.

Kamila
Posty: 386
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: opinie o meblach z George Azzar

Post autor: Kamila »

Jeśli szukacie ładnych, stylowych i jednocześnie niedrogich mebli do Waszego domu lub mieszkania, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego sklepabcmeble/pl/. Znajdziecie tam ogromny wybór umeblowania do sypialni, salonu, kuchni, a nawet łazienki :) Jakość mebli jest naprawdę dobra, a ceny mimo tego nie są wygórowane ;) Polecam ;)

ODPOWIEDZ