Portal z ogłoszeniami

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Portal z ogłoszeniami

Post autor: Pańcia »

Bardzo fajna jest też taka opcja jak bezpłatny portal ogłoszeniowy Pokato. Na takich serwisach można znaleźć najróżniejsze ogłoszenia, zarówno jeśli chodzi o towary, jak i nieruchomości czy samochody. Warto szukać różnych korzystnych ofert w sieci.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: camio »

Zgadzam się, że akurat ten portal jest pełen choćby rzeczy do domu.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: moa »

My korzystaliśmy z pomocy już konkretnej agencji EXPERT NIERUCHOMOŚCI z Rybnika expert-nieruchomosci.eu/ogloszenia/ i bardzo dobrze na tym wyszliśmy. Oni mają bardzo fajne oferty, nasz pośrednik super się zajął szukaniem idealnej nieruchomości dla nas. Mają świetne ceny, znają się na tym co robią i dzięki nim mieszkamy już w naszym własnym gniazdku, polecam ich gorąco.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: sepa »

My też korzystaliśmy z pomocy agencji nieruchomości Adminion, firmy, która w Poznaniu zajmuje się zarządzaniem i administracją nieruchomościami adminion/pl/posrednictwo-w-obrocie-nieruchomosciami/. Oni nam pomogli w sprzedaży naszego mieszkania i kupnie nowego domu. Spisali się super, szybko znaleźli nam klientów, cenowo wyszło super, firma spisała się mega dobrze i muszę ich pochwalić. Polecam ich serdecznie.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: eem »

Na pewno skorzystam :)

justa
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 4:43 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: justa »

Ja jakoś nie przeglądałam za bardzo samych ogłoszeń na portalach jak szukałam mieszkania, tylko od razu szukaliśmy go z mężem w ofertach deweloperów. Nasz wzrok od razu przykuła oferta Graz Deweloper grazdeweloper/pl/inwestycje/oferta/potulicka-37, bo ich blok na Potulickiej (centrum Szczecina) idealnie nam pasował. Do kupienia było tam sporo mieszkań w korzystnych cenach, w dodatku są dobrze rozmieszczone, mają wygodny układ funkcjonalny, no są idealne. Polecam gorąco.

Kajka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:16 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: Kajka »

Nie powiem bo to nawet bardzo logiczne rozwiązanie z tym portalami ogłoszeniowymi nawet jeśli to dotyczy nieruchomości. Bo jednak nie każdy ma tyle czasu na poszukiwania jakiegoś domu czy działki. To też takie biura nieruchomości bardzo nam mogą ułatwić takie poszukiwania. Moja znajoma właśnie tak zrobiła i dzięki temu biurze estatedealer/pl/ udało jej się znaleźć dokładnie taki dom o jaki jej chodziło.

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: faleloki »

Z tego co się już zdążyłam zorientować to portali z ogłoszeniami jest bardzo dużo. Bo jednak dzięki temu możemy w bardzo szybkim tempie znaleźć konkretnie to czego szukamy. Bo na przykład na tym portalu ceneolokalnie/pl/warszawa możemy znaleźć wiele bardzo ciekawych ogłoszeń i to w dobrych cenach. W każdym razie ja jak już bym z takiego portalu skorzystała

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: maui »

Jak szukacie ogłoszeń dotyczących nieruchomości, to od siebie bardzo serdecznie polecam firmę, która zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - Biuro Obrotu Nieruchomości AFKPOL w Zgierzu afkpol/com/pl/posrednictwo-a12. My właśnie u nich i dzięki nim znaleźliśmy swoją wymarzona nieruchomość. Ceny mają korzystne, a do tego super doradzają, z pośrednikiem mieliśmy bardzo dobry kontakt, polecam.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Portal z ogłoszeniami

Post autor: camio »

Jednym z moich ulubionych portali ogłoszeniowych jest ostatnio Pokato/pl Chyba nawet była jego reklama w telewizji albo internecie. Ogłoszenia są dość klarowne.

ODPOWIEDZ