Opiekowanie zwierząt

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Opiekowanie zwierząt

Post autor: Pańcia »

Czy wasze zwierzaki są bezproblemowe? Czy jednak muscie robić tak by czegoś sięnauczyły?Ja widziałam tutaj mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/szkolenie/cztery-sposoby-oduczenia-kota-drapania-domu/ bardzo fajne szkolenia dotyczące psów.Nie każdy niestety szybko łapie i jest posłuszny.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Opiekowanie zwierząt

Post autor: brukselka »

Zalezy co dla kogo znaczy bezproblemowy :d my mamy dwa pieski, ze schroniska, przekochane są ale chorowitki. Dlatego tez musielismy z duza starannoscia wybrac karme dla nich, Obecnie zamawiamy z Psiego Bufetu swiezo gotowana karme z dobrej jakosci skladem

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Opiekowanie zwierząt

Post autor: nadrus16 »

Moim zdaniem warto szkolić nasze psiaki, ale trzeba to robić pod okiem odpowiednich i sprawdzonych trenerów. Osobiście znam jedną szkołę hauvard/pl/obedience, która od lat się tym zajmuje i robi to bardzo profesjonalnie. Pracuje tam Pani Marta, która jak dla mnie jest zaklinaczką psów. Psiaki świetnie się jej słuchają, można by rzec, że rozumieją się bez słów. Nie wiem jak ona to robi, ale patrzy się na to z ogromną przyjemnością.

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Opiekowanie zwierząt

Post autor: kielichowa »

A korzystaliście kiedykolwiek ze wsparcia behawiorysty w zakresie wychowywania waszych pupili?? Jeśli nie, a macie coś takiego w planach, to warto sobie zerknąć na stronę hauvard/pl/konsultacje-behawioralne :) Organizują szkolenia dla psów, a także oferują konsultacje z behawiorystami. Jeśli ktoś jest z daleka, to mogą to też być konsultacje online. Behawiorysta to osoba znająca się na psychice zwierząt, nierzadko posiada taką wiedze, o jakiej my nawet nie mamy pojęcia, więc można się dowiedzieć naprawdę ciekawych rzeczy i poznać fajne sposoby pracy z psem

ODPOWIEDZ