gdzie do ginekologa

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

gdzie do ginekologa

Post autor: Pańcia »

Gdzie zazwyczaj chodzicie do ginekologa ? Na kogo najczęściej się decydujecie jeżeli chodzi o Wrocław ? Wiem, że tutaj femimea/pl/ podobno przyjmuje dobry ginekolog. Ktoś z was miał okazje tam być?

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: gdzie do ginekologa

Post autor: nero »

Ja rodziłam w Białymstoku i tu chodziłam do gabinetu ginekologa-położnika Anny Kluz-Kowal gabinetginekologicznybialystok/pl/uslugi/prowadzenie-ciazy. Bardzo serdecznie ją polecam, jest kompetentna, wie kiedy potrzeba interweniować. Ja w połowie ciąży zaczęłam się gorzej czuć i okazało się, że ciąża jest zagrożona, tylko dzięki pani ginekolog moja córcia się urodziła cała i zdrowa. Warto iść do niej, bo jest rzetelna.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: gdzie do ginekologa

Post autor: matra »

Jeżeli mieszkacie w Poznaniu lub okolicach i rozglądacie się za porządnym gabinetem ginekologicznym to polecam wam zgłosić się do gabinetypawlik/pl/ Sama chodzę do tego specjalisty i mogę powiedzieć że zawsze spotykam się tam z profesjonalną obsługą.

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: gdzie do ginekologa

Post autor: aacca »

Ja bardzo serdecznie polecam profesora Grzegorza Jakiela, on ma swój gabinet w Warszawie i w Lublinie ginekologjakiel/com/pl/zakres-zainteresowan. To specjalista, jeżeli chodzi o trudne przypadki, patologie ciąży i leczenie niepłodności, jak to było w moim przypadku. Naprawdę mi pomógł, jego leczenie przyniosło pozytywny skutek, jest rzetelny, warto pójść właśnie do niego.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: gdzie do ginekologa

Post autor: asztarte »

W Katowicach chodzę do centrum medycznego Sodowski sodowski/pl/ na Piotrowicką. Mają tam wspaniałych lekarzy, jest nowocześnie, profesjonalnie, miło no i z cenami tam nie przesadzają. Do tego nigdy nie czekam długo na umówienie wizyty. Tak powinno być we wszystkich placówkach medycznych.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: gdzie do ginekologa

Post autor: nata29 »

A tutaj onlinerecepta/pl/ już zaglądaliście? Można się tam skonsultować z lekarzem online i otrzymać receptę. W dzisiejszych czasach jest to naprawdę dobre rozwiązanie. Na stronie macie wszystko dokładnie wyjaśnione. Pomyślcie koniecznie o takim rozwiązaniu, ponieważ w ten sposób można zaoszczędzić czas i pieniądze. Poza tym nie trzeba się narażać na ryzyko zakażenia się wirusem.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: gdzie do ginekologa

Post autor: grama »

Jak szukacie dobrego specjalisty z Katowic, to zdecydowanie sprawdźcie sobie gina, który przyjmuje przychodni VITA LONGA vitalonga-nzoz/pl/strefa-pacjenta/ginekologia. Ja tam mam i lekarza rodzinnego, i lekarzy specjalistów. Super, bo jest wszystko na miejscu, a lekarzy mają tam kompetentnych i rzetelnych. Ginekolog jest świetny, mogę go zapytać nawet o bardziej wstydliwe rzeczy i zawsze wszystko dokładnie i profesjonalnie wytłumaczy, doradził mi w sprawie antykoncepcji po ciąży, a wcześniej przeprowadził moją ciążę :), polecam.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: gdzie do ginekologa

Post autor: maleńka »

Każda z nas powinna mieć takiego swojego ginekologa do którego chodzi regularnie i wie o jej wszystkich problemach, lekach jakich przyjmuje itp. Ja właśnie chodzę do takiego którego znam kilka lat. U niego wykonuję cytologię, jak i przychodzę po receptę na moje tabletki antykoncepcyjne vines.

grzygrzy
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 27, 2021 3:16 pm

Re: gdzie do ginekologa

Post autor: grzygrzy »

W trakcie ciąży należy być pod stałą opieką lekarza prowadzącego, warto wybrać sprawdzonego ginekologa. Mnie również bardzo pomogła opieka psychiatry w psychomedic/pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ ponieważ zdiagnozowano u mnie tokofobię. Lekarz w Psychomedicu pomógł mi również uzyskać zaświadczenie do cesarskiego cięcia.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: gdzie do ginekologa

Post autor: kraksa »

teraz chodzę do ginekologa do szpitala medicover, stwierdzono tam u mnie endometriozę i w końcu mogę prawidłowo leczyć tą chorobę, dowiedziałam się też jak ważna jest dieta i ćwiczenia, zapisałam sie nawet na rehabilitację i do dietyka

ODPOWIEDZ