Kurs na prawo jazdy kategorii B

romek2322
Posty: 1069
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Kurs na prawo jazdy kategorii B

Post autor: romek2322 »

Ja na przykład dowiedziałem się o Warszawa . Na pewno bardzo szybko skorzystam z tej oferty.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Kurs na prawo jazdy kategorii B

Post autor: brukselka »

Jesli juz zrobimy kurs, to czeka nas egzamin :) warto wiedziec jak sie do tego przygotowac, żeby nas stres nie zeżarł. auto-blog/pl/jak-przelamac-strach-przed-egzaminem-na-prawo-jazdy/ polecam poczytac, naprawde fajne wskazówki

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Kurs na prawo jazdy kategorii B

Post autor: Dominiśka »

Jeśli chodzi o prawo jazdy to najlepiej jest jednak wybrać autodrive/com/pl/ . Szczerze mówiąc dla mnie wybór tej szkoły okazał się po prostu strzałem w dziesiątkę, więc warto na nich postawić

Julia66
Posty: 477
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Kurs na prawo jazdy kategorii B

Post autor: Julia66 »

Jeśli należycie do osób, które niedawno zdały prawo jazdy lub są w czasie robienia kursu, to myślę, że pojęcie eco drivingu jest Wam bardzo dobrze znane. Ja wiele lat temu jeszcze tego się nie uczyłam, ale teraz na bieżąco sprawdzam wszystkie informacje. Ciekawych rzeczy dowiedziałam się po przeczytaniu informacji na stronie https://mtu24.pl/eco-driving-czyli-jak- ... nomicznie/ . Eco driving to nic innego, jak po prostu ekologiczne, ekonomiczne i bezpieczne poruszanie się samochodem.

furka
Posty: 544
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Kurs na prawo jazdy kategorii B

Post autor: furka »

Prawo jazdy to bardzo ważna umiejętność w dzisiejszych czasach, więc jeśli czujecie, że chcecie je posiadać, to nie ma co się nad tym dłużej zastanawiać. Jeśli szukacie szkoły nauki jazdy w Trójmieście, to sprawdźcie ELKA SCHOOL . Lata doświadczenia sprawiają, że kursanci szybko przyswajają wiedzę.

ODPOWIEDZ