Podłoga drewniana

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: akacja56 »

Moim zdaniem sprawdzą się podłogi drewniane leszno , które są długowieczne, bo czym starsze tym lepiej wyglądają moim zdaniem . Ekstra propozycje teraz są różne w sieci i jak poszukacie to znajdziecie.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: Aśka »

ogrzewanie tez jest wazne dlatego my zainwestowalismy w pellet od maximer. Bardzo dobry pellet z czystych trocin drewnianych w związku z tym spala się doszczętnie .

Kamila
Posty: 387
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Podłoga drewniana

Post autor: Kamila »

A jeśli chodzi o podłogę na tarasie, to na jaką Waszym zdaniem najlepiej będzie się zdecydować? Czy deska kompozytowa imitująca drewno, na przykład taka, jaką oferuje firma Fabryka Tarasów na stronie internetowej fabrykatarasow/pl/, to według Was dobre rozwiązanie? Czy ktoś z Was ma położoną taką deskę na swoim tarasie?

daga
Posty: 212
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: daga »

Drewno jest piękne, ale żeby było ponadczasowe, to trzeba pomyśleć o tym, żeby jednak je jakoś zabezpieczyć. No i takie podlogi24.net/ sklepy mają nie tylko wiele możliwości odnośnie desek drewnianych, ale także i pod kątem także paneli. Można dowolnie wybierać i na pewno nie będzie to złym pomysłem.

soya
Posty: 216
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: soya »

A wiecie w ogóle jakie są rodzaje listew przypodłogowych? Jak wykończyć efektywnie podłogę? Jak dopasować odpowiednie elementy do swojej podłogi? Tutaj grupamo/pl/inspiracje/jak-dobrac-listwy-przypodlogowe-niezbedny-element-podlogi/ na ten temat możecie znaleźć cenne porady.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: Aśka »

ojj to mnie z kolei bardziej kręcą podłogi szklane formabud/pl/oferta/podlogi-szklane-krakow/ są eleganckie pieknie wyglądają i naprawdę super sie prezentują

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: Magnolia »

Jeśli potrzebujecie firmy od odnowienia podłogi drewnianej to solidna firma od renowacji podłóg to KRYSTALIZACJA z Sosnowca. Tu namiary na nich krystalizacja/pl/ Ze wszystkim sobie poradzą, u nas wykonali kawał dobrej roboty, podłoga która była bardzo ziszczona teraz wygląda jak nowa. Dodam, że firma ma rozsądne ceny i świadczy usługi na terenie całego kraju.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: Draksa1981 »

Mi bardzo na podłodze podobają się panele, do naszego domu kupowaliśmy bel pol panele homeparkrawa/pl/sklepy/bel-pol. Wizualnie wyglądają bardzo dobrze i sprawiają wrażenie jakby większego pomieszczenia. Są bardzo łatwe w montażu i praktyczne w co dziennym użytkowaniu. Można je myć zwykłym mopem.

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: kamilka45 »

Taka podłoga drewniana jak podłoga jasny dąb może wyglądać naprawdę fajnie i racjonalnie. Widziałam ciekawe propozycje ostatnio w różnych sklepach a w sieci dodatkowo można o nich dużo poczytać.

zuzula12
Posty: 1579
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Podłoga drewniana

Post autor: zuzula12 »

Ja zachęcałabym was do postawienia na drewnianą podłogę. Taka możesz zamówić u venifloor/com/ to dobra i rzetelna firma która oferuje drewniane panele podłogowe, klasyczne i eleganckie. Sprawdźcie całą na ofertę tego sklepu. Dostępna jest ona na stronie. Macie na tej stronie też mnóstwo informacji o tych ich produktach. Poczytajcie i zamawiajcie. Polecam.

ODPOWIEDZ